Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja zwykła czarnula

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:przedstawiam moją czarną brudną audiczkę.

silnik awx 131ps,z wyposażenia to szału nie ma:pełny fis,navi w zegarach,audio BOSE,pakiet oświetleniowy,kubełkowe fotele reszta chyba standard klima,esp,el.szyby przód.Auto kupiłem w sierpniu narazie sprawuje się bardzo dobrze.Przelot 190 tyś :)Zalana motulem specyfic.Noi oczywiście s-line :> :no:Szukałem Q ale jak ją zobaczyłem to dalej nie szukałem.Taka zwyczajna jak patrze na fury kolegów z forum po modach to wstyd pokazywać. dsc00449dm.jpg

Uploaded with ImageShack.us dsc00450cv.jpg

Uploaded with ImageShack.us dsc00451nw.jpg

Uploaded with ImageShack.us dsc00453cx.jpg

Uploaded with ImageShack.us dsc00456lp.jpg

Uploaded with ImageShack.us dsc00459l.jpg

Uploaded with ImageShack.us dsc00460ra.jpg

Uploaded with ImageShack.us dsc00462f.jpg

Uploaded with ImageShack.us dsc00454sa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

fajna oby się sprawowała ale z tym

Noi oczywiście s-line :>

to się nabijasz nie? :wink4:

dokładki pomaluj będzie się prezentować lepiej a niedrogi taki interes :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nabijam,nabijam obok S-Line to ona nawet nie stała :kox:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 13:24_________________________________________________No właśnie zapomniałem napisać że w planach mam pomalowanie dokładek w kolor jak się zrobi cieplej.

Opublikowano

nabijam,nabijam obok S-Line to ona nawet nie stała :kox:

spoko :good: nie to jest najważniejsze, ech nie wiem po co ci handlarze naklejają te plakietki?toć oni nawet nie wiedzą co to znaczy a najczęściej tym bardziej kupujący...

jak bedziesz miał to wklej też zdjęcia środka choć ja sam nie mam kiedy w swojej zrobić a tez miałem pokazać :embarrassed:

Opublikowano

Ładna :)

Masz teraz pole do popisu i ładna baze :naughty:

Powodzenia i bezawaryjności

Opublikowano

Oky morze być całkiem całkiem :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

taka sama jak moja :) wiec jest czym sie bawic:) na poczatek dokladki w kolor i powoli do przodu;) powodzenia :hi:

Opublikowano

Oky morze być całkiem całkiem :kox: :kox: :naughty:

Morze szerokie i głębokie :decayed:.

Ładna A4, jak wykonasz plany to będzie ok, szkoda że nie sedan :naughty:.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Oky morze być całkiem całkiem :kox: :kox: :naughty:

Morze szerokie i głębokie :decayed:.

Ładna A4, jak wykonasz plany to będzie ok, szkoda że nie sedan :naughty:.

Bo co ty masz też sedan :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 17:05_________________________________________________Chudy wkrótce zmiana foteli na sline :naughty: :?:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nowe fotki na dole :hi:

Opublikowano

No stołki już siedzą teraz to jest na :good: naklejki też :gwizdanie:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Letnie zmiany:felgi na lato 17',kierowniczka S-line(zakup od kolegi z forum DZIĘKI)no i oczywiście umyty.Poprawione zdjęcia.

Opublikowano

ladne wozidelko i lokalne blaszki:)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki jeszcze jutro lub w sobotę ogarnę środek i będzie o.k.

Opublikowano

teraz to wygląda fajnie na tych 17" obręczach c032.gif

---------- Post added at 17:37 ---------- Previous post was at 17:33 ----------

Grubego byś przy okazji furę umył a065.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.