Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kontrolka Airbag


konradzed

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problem z otwarciem maski. :gwizdanie: Podnosiła się na kilka centymetrów i coś ją blokowało. :wallbash: Po dociśnięciu maski zapaliła się kontrolka Airbag. :confused4: Są tam jakieś czujniki lub przewody które mogły się w ten sposób uszkodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy masce nie ma, ale jest przy zderzaku czujnik od poduszek (pewnie go ruszyłeś jak się męczyłeś z otworzeniem maski).

Z otwarciem maski też miałem ten sam problem popsiukaj WD40 w miejscu tego haczyka co się ręcznie otwiera maskę (to zabezpieczenie na 90% trzyma). A jak Ci się już uda otworzyć to dokładnie popsiukaj na zawiasy tego zabezpieczenia one jak są brudne to nie chcą do końca odbić.

Błąd pewnie wyskoczył bo coś na chwilkę nie łączyło pewnie wystarczy skasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza: błąd poduszki bocznej fotela kierowcy. :decayed: Skasowanie błędu pomogło i jest OK. :wink4:

pewnie przesuwałeś fotel, jak błąd powróci to sprawdź pod siedzeniem wtyczkę od poduszki a najlepiej zlutuj przewody na krótko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej stało się to podczas ustawiania fotela przy włączonym zapłonie. :tongue4: Na razie wszystko gra, więc tego nie ruszam. :wink4: Jak wróci to będę wiedział gdzie grzebać. :decayed:

wróci na pewno lutuj i się nie zastanawiaj, mi wpadła butelka pod siedzenie,przy przesuwania i przy odkurzaniu zawsze problem :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...