Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Klimatronic-klapki nawiewu


dzik81

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ogrzewanem- wciąż! Całe dnie w garażu siedzę a żonka...hmm...jak to żonka :wallbash: mówi że wydziwiam. Nie grzeje jak powinno.Raz jest upał, raz tylko ciepłe leci. Na płyn już majątek poszedł. Odpowietrzam, odpowietrzam(wszystko już robiłem jak piszą na forum)i d*pa! Pompa wody i pasek nowe, termostat równiez. Już mi się pomysły skończyły. Może to te klapki, że niby ciepłe z zimnym się miesza, ale jak to sprawdzic, gdzie szukac? Piszecie, że deskę rozebrac. Moze ktos dokladniejszy opis podac jak to zrobic? A może na szrot?, bo nerwy trace :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9609.0

W tym temacie masz opis jak zdjąć deske roździelczą i na pierwszym zdjeciu (widok po zdjęciu deski) widać klapke sterujacą - (ale to nie o tą chodzi) - musisz podłączyć klimatronik i otworzyć nawiew na kratki środkowe ta klapka na zdjęciu się zamknie - wtedy odpalasz auto i czekasz aż się nagrzeje i próbuj włączać nawiew na gorące i zimne powietrze- zobaczysz czy klapa główna domyka się do końca czy pozostawia szpare i jakie leci powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem kody błędów climatronica oto one:

08.7 Klapa regulacji temperatury, czasem blokowana

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

05.1 (G17) Czujnik temperatury zewnętrznej (otoczenia), przód, ciągła przerwa, (czy to jest ten czujnik między zderzakiem a chłodnicą ? bo jest tam jakiś czujnik i obok niego wiszą dwa luzne kabelki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...