Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Counter Strike 1.6


Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co przepłacać? Kupuj klucz. Nic Ci nie shackują. Hackowanie często zdarza się w przypadku, gdy kupujesz konto z grą lub puste konto (z roku założmy 2k5). Ja mam konto od 2007 roku i też kupowałem klucz z allegro. Nie będzie problemów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem valve samo od siebie blokuje konta użytkownikom. kupujcie sobie gdzie chcecie ja tylko mowie jaki jest najbezpieczniejszy sposób :)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 16:25_________________________________________________193.33.34.17:27015

Wbijać panowie zagramy :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nick? Może wbiję :D Dawno się nie grało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to klasyk :gwizdanie: Ja obecnie mam przerwę, ale zamierzam wrócić, bo dobry byłem w te klocki i na kilku imprezach zawitałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyty CD idą w zapomnienie, już prawie odeszły. ja też już nie od dzisiaj w tym siedzę i normalnie zakładasz konto steam, aktywujesz konto kodem i ściągasz CS'a... proste... [br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 14:09_________________________________________________http://allegro.pl/counter-strike-1-6-cs-steam-klucz-cd-key-24-7-i1961512359.html

od lat sprzedają kody do gier, nie znam przypadku żeby ktoś hack'nął steama z tego źródła :)

Tylko zabezpieczenia żadnego nie masz w przypadku kodu z allegro. jak Ci zwiną konto to valve nic Ci nie pomoże bo nie będziesz miał czym potwierdzić że konto nalezy do Ciebie.

Na zakup konta bez CD jest inny o wiele lepszy sposób. instalujesz steam i tam masz sklep kupujesz konto cs 1.6 za bodajże 7 euro i zamiast płytki dostajesz paragon elektroniczny od valve (to zastępuje oryginalną płytke ze sklepu). wtedy każdy wie że konto jest Twoje i zawsze je odzyskasz w przypadku np kradzieży. Cena ta sama i nie masz żadnych oszustw tupu koleś z allegro. :) dla mnie koniec tematu.

Mojemu bratu zhakowali ori jakby nie płytka z kodem to by było po stimie a więc jakby był sam klucz to do widzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...