Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Słabo świecą mi lampy Depo 2LIFT


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem mianowicie tak slabo swieca mi lampy ze sie jechac nie da wczesniej jakos chyba lepiej dawaly,teraz czesciej juz po zmierzchu jezdze i jest LIPA.Mialem fabryczne te dzielone swiecily BDB,wyobrazcie sobie ze lepiej mi swieci sonary angel eyesy ktore mialem wczesniej.Czyli juz mozna sobie wyobrazic jak swieca mi te teraz.Probowalem je regulowac,ale gowno to daje,kupilem zarowki philipsy naprawde dobre chyba najdrozsze i z tego co czytalem najlepsze.Sa to Depo D2S 2LIFT,i napewno mam je ustawione na EU a nie UK.Podejrzewam odblysnik.Prosze o podpowiedz.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością odbłyśnik do d*py. jakie depo by nie było na pewno jest bliższe oryginałowi nic tyc. ale do valeo duzo im brakuje. zmień soczewki lub zregeneruj odbłyśniki i będziesz na pewno zadowolony bo znowu w nocy będziesz widział droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjąc i zamontować, tak ale sam raczej nie zregenerujesz.

Moge ci odbłysniki zregenerować w Valeo ale musisz mi je przysłać i zapłacić za odesłanie. Odbłyśniki czyli chodzi mi o nałozenie metalizacji powtórne bo nie wiem co tam masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile beirzesz za regenerację odbłyśnika?

Powiedzmy ze nie robie tego masowo tylko czasami.Za "flaszeczke 0.7" sama regeneracja no i musisz doliczyc wysylke do mnie.

Ale musze zobaczyc wczesniej jaki masz tego stan bo jak jest powierzchnia do bani to polozenie metalizacji i plasilu na niej nic nie da bo nie bedzie prawidlowego odblasku.

Jak cos to dalej na PW. i obgadamy sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to mam soczewki orginalne valeo z lamp po 2 lifcie. zostaka mi po przeróbce na bixy. pare osób kupiło i jest zadowolonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk a ile czasu śmigasz już na tych lampach depo bo zabieram sie powoli za przekładkę ;lamp na depo a sprawdzałeś jeszcze jakie napięcie ci dochodzi do reflektora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie wyciągnąc soczewke z lamp b5 zespolonych, soczke rozbiera sie o oddzielnie wyciąga sie odbłyśnik, oddzielnie soczewke, w orginalnych valeo sa 3 wkręty i 4 wsówki na soczewce. w depo jest podobnie.

ale z pewnością z jednej i z drugiej lampy uda sie wyjąc soczewke bez jej rozklejania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...