Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki prostownik wybrać


zdzis

Rekomendowane odpowiedzi

Takie gadanie. Jakoś w parametrach między boschem c3 za 180 zł a prostownikiem z aldi czy tam lidl (aldi z wyświetlaczem lidl bez) róźnicy nie widzę. Mam ten z aldika i mam duży 15A. Zawsze podłączam tego z aldika bo nie muszę się martwić o czas ładowania. Od 3 lat prostownik aldikowy jest w garażu i jeszcze ani razu nie zawiodł. A okres gwarancji też o czymś świadczy. Czemu Bosch daje tylko 24 miechy a takie marketowce mają po 36??

Kupiłem raz w Biedronce płyn zimowy do spryskiwaczy. Według parametrów do -22 st, zamarzł przy -15 st. Wracałem wtedy z Niemiec i musiałem zaliczać każdą stacje, żeby przetrzeć szyby. Nigdy więcej tego gówna nie kupię. Ale różnicy w parametrach nie było. Przeciesz pisałm, że najważniejszy jest prąd ładowania, a kolega daje argument, że jego 15 amperowy daje świetnie radę. Da radę nawet dwa akumulatory naładować. Ten o którym mowa ma 3,8 A. Mam podobny, i używam do ładowania aku w skuterze, do tego napewno się nadaje. Poza tym nigdzie nie napisałem że ten z lidla jest do du.... ale nie piszcie bzdur,że jest na tym samym poziomie co Bosch, Ctek czy KEEPOWER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...