Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowane progi, dolne cześci zderzaków...


tom993

Rekomendowane odpowiedzi

też mnie sie tak wydaje albo czarne albo w kolorze nadwozia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Ktoś chciał sobie domalować czarną część zderzaków i zrobił to,z tym,że tanim kosztem.Plastik czarny wymaga kilku podkładów jeśli maluje się jasnym lakierem,bo później są właśnie takie a nie inne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw. dokładek zderzxaków z reguły się nie maluje-bo są z innego niż zderzak tworzywa,bardzo plastycznego,podatnego na zmiany temperatury.Po drugie narażona jest ta częśc na uszkodzenia od podłoża. Alejak ktoś chce wydac kasę i potem drapać się w głowę to prosze bardzo. Progi(nakładki plastikowe) także się nie maluje.Opinia jw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw. dokładek zderzxaków z reguły się nie maluje-bo są z innego niż zderzak tworzywa,bardzo plastycznego,podatnego na zmiany temperatury.Po drugie narażona jest ta częśc na uszkodzenia od podłoża. Alejak ktoś chce wydac kasę i potem drapać się w głowę to prosze bardzo. Progi(nakładki plastikowe) także się nie maluje.Opinia jw.

Wielu pomalowało i sie nie drapie tylko cieszy sie ze autko ladniej wyglada, u mnie nic sie nie dzieje, jak ktos dobrze pomaluje to wszystko bedzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos nie pomalowal progow i tyle.. Ja bym je pomalowal bo wyglada to dziwnie. Moze byc tez tak ze ktos wymienil cale zderzaki z dokladkami pod kolor nadwozia (bo chyba takie byly). A co do tego czy schodzi to bylo juz pare razy na forum poruszany ten temat, i jakos nikt nie narzekal.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo czarne albo w kolorze nadwozia

A ja mam te wszystkie listwy dokoła seryjnie jasno szare, trochę jaśniejsze od koloru nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli większośc uznaje że ładniej wygląda pomalowane.pozostaje mi przyznać rację po obejrzeniu kilku fotek. No cóż człek omylny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...