Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Buczenie suba w sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak puszcze piosenkę z fajnym basem to z tylnego suba wydobywa się buczenie(trzeszczy)

Jak dociśnie się blendę to przestaje więc wydaje mi się ,że z głośnikiem jest wszystko ok tylko co zrobić z tą blendą ?

Miał ktoś taki problem ? Wywalić ją ?

Czytałem temat o avancie z takim problemem ale nie wiem co zrobić w sedanie.

Opublikowano

Może spróbować jakoś jądocisnąć, albo podłożyć coś pod spód, jakąś gąbeczke albo mate do wygłuszania zeby wyeliminowac drgania od suba... :hi:

Opublikowano

Jeśli to tylko ta maskownica "lata" to wyjmij ją i włóż pod nią kilka kawałków gąbki gdzieś po rogach żeby siedziała sztywno i żadnych luzów nie miała, na słuch trzeba posprawdzać różną ilość i w różnych miejscach. Możesz tą maskownicę nawet trochę "przygiąć" byle siedziała sztywno.

Opublikowano

Może ktoś napisać ocb z blendą..

Dzięki.

Opublikowano
  • Autor

Chodziło mi o maskownice :gwizdanie:

Opublikowano

mialem podobny problem. podlazylem mate piankowa i problem ustal.

Opublikowano
  • Autor

Jutro będę próbował mate piankową dałeś między maskownice a głośnik tak ?

Opublikowano

Ja myslalem ze chodzi Ci o maskownice tylnego slupka ktory otacza ta "trojkatna" szybke, bo tam mi trzeszczalo i ta maskownice wypchalem pianka. A tobie chodzi o maskownice glosnika? Jesli tak to nie zrob jak OQS Ci podpowiada. Mozesz tez sprobowac ta pianke uszczelniajaca ktorej uzywa sie do uszczelniania drzwi czy okien. Potnij i powpychaj w te szczelinki.

Opublikowano

Jesli tak to nie zrob jak OQS Ci podpowiada.

A co jest nie tak z moją podpowiedzią?

Jeśli w samochodzie jest tylko ori subwoofer to nie zrobi on takiego zamieszania żeby całą półkę trzeba było usztywniać. Więc kwestia jest tylko taka:

1. Zdjąć maskownicę,

2. Poukładać jakieś kawałki gąbki na półce w miejscu maskownicy, w okolicach głośnika (nie na głośniku), i przy brzegach,

3. Założyć maskownicę tak żeby przygnieść te gąbki, maskownica ma wejść dzięki temu ciężej i nie mieć żadnych luzów,

4. Puścić jakiegoś "fifticenta", jak nadal rezonuje to podłożyć więcej.

Nic z zewnątrz nie widać bo maskownica jest "dziurawa" tylko nad głośnikiem.

Opublikowano

tam gdzie napisalem milo byc zrob a nie "nie zrob" moja literowka :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.