Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Przedni zderzak Po face liftingu do auta przed liftingiem...


AlanA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że w Niemczech założono mi pług śnieżny na auto którym czepiam o wszystko co wystaje ponad 2 cm na jezdni, mam pytanie - czy zderzak po 99r (chyba wtedy był FL) będzie pasował do wersji sprzed 99r ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako że w Niemczech założono mi pług śnieżny na auto którym czepiam o wszystko co wystaje ponad 2 cm na jezdni, mam pytanie - czy zderzak po 99r (chyba wtedy był FL) będzie pasował do wersji sprzed 99r ?

Pozdrawiam.

Tak, ludzie montowali takie rzeczy :wink4: Można nawet od B7 zamontować... takich ludzi też mamy na forum :kox: A nie odpowiada Ci zderzak od S-a? Może jak już masz coś kupić, to wybierz ten od S-a?[br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 00:03 _________________________________________________Ostatnio Keżor montuje takie cudo u siebie -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19901.0.html tam masz link do AKP jest dokładnie opisane jak montować zderzak od S-a... Jak poszukasz za pomocą "szukajki" :dance: u nas na forum to też coś znajdziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako że w Niemczech założono mi pług śnieżny na auto którym czepiam o wszystko co wystaje ponad 2 cm na jezdni, mam pytanie - czy zderzak po 99r (chyba wtedy był FL) będzie pasował do wersji sprzed 99r ?

Pozdrawiam.

Tak, ludzie montowali takie rzeczy :wink4: Można nawet od B7 zamontować... takich ludzi też mamy na forum :kox: A nie odpowiada Ci zderzak od S-a? Może jak już masz coś kupić, to wybierz ten od S-a?[br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 00:03 _________________________________________________Ostatnio Keżor montuje takie cudo u siebie -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19901.0.html tam masz link do AKP jest dokładnie opisane jak montować zderzak od S-a... Jak poszukasz za pomocą "szukajki" :dance: u nas na forum to też coś znajdziesz :wink4:

Witam,

Od S'ki dużo kasiorki trzeba dać za zderzak - wystarczyłby dla mnie ten po FL od B5, za dużo zmieniać też nie lubię, a ten zderzaczek po FL bardzo przypadł mi do gustu...

Pozdrawiam

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lifcie sa inne prowadnice (czy jak to tam sie zwie) boczne.

To mnie teraz pocieszyłeś :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej teraz niż po zakupie takowego, a swoją drogą mi się podobają halogeny w tym po lifcie ale pozostanę przy ori :) Zwłaszcza, że po wygłupie znajomego jest świeżo po malowaniu :)

Ale do tego przedliftowego możesz sobie założyć halogeny :wink4: W pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz kratki z możliwością zamontowania halogenów do tego zderzaka... A są też chyba kratki razem z halogenami. Ale jeśli masz lampy Boscha to drugich halogenów raczej nie potrzebujesz :naughty: No chyba, że się mylę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a37d69e4472196c3m.jpg

zderzak do II lifcie ma takie ślizgi. W aso cena 90 zł za szt + śruby mocujące po 2 złote sztuka(potrzebujesz 3 szt) + podkładki+ 3 blachowkręty boczne do zderzaka= lekko ponad 100 zł na stronkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...