Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czym usunąć silikon/ klej do szyb z reflektora??


tony84

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam taki oto problem. w swoim nowym nabytku odkleiłem brewki, które były czymś przyklejone do reflektorów. jedna odeszła elegancko, po drugiej pozostał jakiś silikon lub klej do szyb. i pytanie czym to usunąć?? próbowałem na gorąco ale nie schodzi. temat pilny, bo wygląda to strasznie. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zapytać w sklepach z płytkami o taki preparat do usuwania kleju bo wiem że są takie. możesz również spróbować coś takiego http://www.autokosmetyki.pl/plastmal_anty_silikonwosk_specjalistyczny_preparat_do_usuwania_silikonu_i_wosku_z_szyb_samochodowych,p483.html ale jak się to spisuje to nie mam pojęcia. mój znajomy natomiast który pracuje na montażu okien używa środka o nazwie cosmofen który jest w kilku odmianach(jak dobrze pamiętam 5,10,60 i chyba ten 5 jest najmocniejszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam z autoland chyba środek do usuwania asfaltu z lakieru, much itp. Idealnie usunie klej i silikon z lamp i nie zniszczy plastiku. Sam tak roiłem po uszczelnianiu lamp gdy pobrudziłem obudowę silikonem. Koszt około 9zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy. juz załatwione. okazalo sie iż był to aktywator do kleju do szyb który za cholerę nie chciał zejść. wiec polerka lamp zalatwila sprawę. teraz wyglądają jak nowe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...