Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] TUBA - podłączenie


Omenos

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panowie. podlaczal z was ktos tube ze wzmacniaczem do b5? gdzie w bagazniku znalezc mase? i co moze byc przyczyna zapalajacej sie kontrolki na wzmachorze od masy czy napiecia(dokladnie nie wiem bo brat mi to podlaczal) ale sa dwie, zielona i chyba czerwona, i pali sie zielona caly czas(to jest chyba ze jest prad, a za jakis czas zapala sie ta druga, i nie ma porzadanego basu. moze wlasnie za slaba masa w danym miejscu albo kable od tuby do wzmachora za cienkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenies ten watek do "Nawigacja , Car Audio i CB-Radio". Tam sie szybko za to zabiora:) Skoro po chwili zapala sie czerwona lampka to oznacza ze cos jest nie tak. to jest zabezpieczenie wzmacniacza. Mase najlepiej podpiac do mocowania pasow pod tylna kanapa. No i prawdopodobnie masz uwalony wzmak, albo tube. mozliwe, ze gdziez zwarcie robi. Napisz jakie kable masz popodlaczane do tego wzmaka, podaj tez przekroje kabli. Ale wczesniej przenies ten watek tam gdzie Ci wskazalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mase pod srube od tylniej lampy kabel od wzmacniacza z + idzie do + na accu i to chyba wszystko z wazniejszych ::P przynajmniej ja tak mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...