Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prośba o analizę logów


mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

czy mogę prosić was o analizę logów? Problem z autem jest taki, że łapie no-laufy. Przyczyna to zapewne zapieczone kierownice,

ale próbowałem je tymczasowo naprawić przez "rozruszanie" sztangi. Podziałało i chodzą płynnie jak zdejmuje i zakładam wężyk podciśnienia

z zaworu poruszającego sztangą. Ale no-laufy dalej są. Dodatkowo po przeładowaniu pojawia się błąd:

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)
   28-10 - Short to B+ - Intermittent

oraz 00575.

Zrobiłem logi dynamiczne grupy 3 i 11 :

logi_AFN.jpg

może zrobić też innych grup?

Co sądzicie o grupie 3? Przepływka do wymiany? Bo wyniki raczej odbiegają od poprawnych.

Czy może ten czujnik G71? Ale on jest w sterowniku i podobno się nie psuje :P Ale z drugiej strony do ok. 2000 rpm wskazania są chyba sensowne.

Logi robiłem pierwszy raz, więc jak będą błędy to wybaczcie :-) Jak złapał no-laufa, to po chwili stopowałem logowanie.

Edit:

Nie zauważyłem, ale chyba kolega ma ten sam problem z wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182121.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w tamtym wątku ma inny problem, ty masz zapieczone kierownice w turbo, wyciągaj turbo do czyszczenia czym prędzej, jak ci się chce możesz jeszcze podmienić N75 z N18 na próbę albo zaloguj 011 basic setting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie stawiam na turbo,nie polecam tak dlugiej jazdy bo moze to sie zle skonczyc,np szukaniem wirnika w intercoolerze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik raczej się nie psuje jedynie wężyk idący do ecu może być zaolejony lub załamany.W twoim przypadku turbin doczyszczenia na pewno do końca nie rozruszałeś sztangi turbiny bo przeładowuje w całym zakresie do momentu odcięcia turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...