Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie tylne głośniki w avancie?!


qrczak91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pięknego avanta i czas na lepsze audio. Tylko problem taki, że mam tylko 4 głośniki, wszystkie z przodu. Tył jest cicho. Zastanawiam się, jak rozwiązać problem umiejscowienia głośników. Kupować ori boczki tylne z głośnikami, czy kombinować w bagażniku?! Jak to jest zrobione w nagłośnionym avancie fabrycznie? Radia ori nie mam, tylko Alpine CDE 113 BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Miałem taki sam problem.Po pierwsze rozebralem tylne drzwi i kabli tam nie było :wallbash:.Kupilem maty do wytłumień,wykleiłem wszystkie drzwi od środka.Fajna robota trochę czasochłonna ale sie opłaca.Przy okazji wymieniłem głośniki z przodu na 13-tki+nowe gwizdi.50% lepszy dzwięk.Potem przeciągnołem kable sporo roboty (jeśli robsz dokładnie) sporo rozbierania teraz zostaje mi zamontować 16 w tylnych drzwiach+maskownice i będzie super(chyba).A w lato morze jakiś wzmakol i wofer i musi być super. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwosolek sam wycinać będziesz w tylnich boczkach dziury na głośniki, czy będziesz montował oryginały ? sam teraz szukam jakiegoś patentu na wzbogacenie walorów audio u siebie... do seryjnych głośników dorzuciłem piecyk, suba i radio kenwooda... niby jest fajnie ale dalej lipa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.No to tak myślę ze chyba sam tylko muszę skołowac maskownice ori lub całe boczki jak się uda kupić takie same w dobrym stanie.Jeszcze muszę to rozpatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Jestem kolejny w kolejce :D osobiście się zastanawiałem nad tymi boczkami ale wiadomo rożnie bywa... chce obskoczyć jakie złomowiska i najlepiej było dy znaleźć już gotowy zestaw. Albo zrobić otwory w boczkach ale jak wiecie mamy z tym problem ponieważ mamy profilowana dolna cześć boczków i nic to nie zmieni a po za tym to ja bym wolał bardziej tradycyjny wygląd (ori) "cicha woda brzegi rwie" :cool1: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...