Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompa paliwa Bosch 040 za 180zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Na Allegro jest wyprzedaż pompy paliwa Bosch 040 (0 580 254 040), trochę mniejszego odpowiednika bosch 044 (0 580 254 044) montowanego wewnątrz baku, nie jak 044 na zewnątrz.

Napisałem do nich z zapytaniem czy to ta sama pompa co np tu http://www.rpmotorsport.pl/auta/pompa_paliwa_bosch_wewnetrzna-p-16849.html dostałem odpowiedź twierdzącą i że jest to wyprzedaż/promocja.

Co sądzicie, czy to ta sama pompka, oryginał?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:16_________________________________________________Zapomniałem dodać linka z allegro, --> http://allegro.pl/show_item.php?item=1409758668

Opublikowano
  • Autor

Możliwe, że to jakaś chińska podróbka. Pełno tego na allegro. Gość napisał mi, że ma wyprzedaż, dlatego taka cena, ale mnie to nie przekonuje. Zamówiłem już z re5pectu za 550zł. Wolę kupić raz, a dobrze i nie ryzykować bubla.

Opublikowano

Możliwe, że to jakaś chińska podróbka. Pełno tego na allegro. Gość napisał mi, że ma wyprzedaż, dlatego taka cena, ale mnie to nie przekonuje. Zamówiłem już z re5pectu za 550zł. Wolę kupić raz, a dobrze i nie ryzykować bubla.

I dobrze zrobiłeś bo tamto to mega podejrzane

Opublikowano
  • Autor

Podejrzane, ale na zdjęciu wygląda tak samo jak ori 040 i gość pisze, że pompa jest firmy bosch. Kurde jednak ponad 300zł taniej. Pełny bak benzyny.

Opublikowano

A jak by sie okazala ze jednak chinczyk i chcialbys na niej pocisnac ? Koszta mogly by sie powiekszyc...

Opublikowano
  • Autor

A jak by sie okazala ze jednak chinczyk i chcialbys na niej pocisnac ? Koszta mogly by sie powiekszyc...

Różnica w cenie jest zbyt duża, żeby to było ori.

Opublikowano

no wlasnie

Opublikowano

Możliwe, że to jakaś chińska podróbka. Pełno tego na allegro. Gość napisał mi, że ma wyprzedaż, dlatego taka cena, ale mnie to nie przekonuje. Zamówiłem już z re5pectu za 550zł. Wolę kupić raz, a dobrze i nie ryzykować bubla.

:good:

  • 3 lata później...
Opublikowano

niestety nie otwiera mi się już allegro, ale obstawiam, że to była chińska podróbka, najlepsza cena jakosć wydajnośc to pomoy DW
http://rpmotorsport.pl/pompy-paliwa-uniwersalne-c-754_279_7191.html

Opublikowano

Tanie mieso psy jedza....

Teraz chinole wszystko podrabiaja. Nawet swiece NGK...mialem takie co zaplony wypadaly tak jak by dziury w zaworach byly...a nowe z allegro klient przywiozl ...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W 2008r. kupiłem nową na paragon Bosch 040 w Cenie 250zł na allegro. Po dziś dzień działa idealnie, nie mam problemów z wydajnością itp. Najwyraźniej kupiłem oryginał i podejrzewam, że wcale te tanie 040 nie muszą być słabej jakości. Decyzja należy do kupującego.

Opublikowano

moj klient takze kiedys taka tania kupił bo niby oryginał a za jakis czas wiem ze ja na gwarancje wysyłał po padła,

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.