Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...


jabolsb

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Ponawiam prośbe o pomoc, coś dzieje się z moją elektronika, nie wiem co, migają mi światła postojowe chaotycznie... wraz z swiatlami drogowymi które migaja w odstępach co sekunde, siwtła mijania i przeciwmgielne są ok, wiec nie wiem co mam robić od czego zacząć? prosze o pomoc bo elektrycy nie wiedzą, może ma ktoś jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..sprawdzałeś vagiem czy nie ma żadnych błędów???

za te światła odpowiada moduł centralnej elektryki , postaraj sie sprawdzić jak masz (numer z literką na końcu) w razie czego mam w zapasie chyba ze 2 to podeśle i sprawdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..alternator hm :mysli:

tak jak mówie zacznij poszukiwania od modułu centralnej elektryki to z niego zasilane są światła drogowe i postojowe , a skoro mijania i cała reszta jest oki to wątpie aby altek miał coś z tym wspólnego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabolsb prawie rok temu powiedziałem Ci jak u mnie byłeś żebyś zaczął od podmiany centralnej elektryki... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli że to moduł swiateł wiec mieli na myśli modół centralnej elektryki dobrze zrozumiałem?

dokładnie to MCE tylko żeby ci go nie wymieniali bo cie skasują jak za zboże , zobacz jaki ma numerek(a najważniejsza literka na końcu) w razie co mam 2 do instalki low i high

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnei o czymś takim mówiłem. Załatwić MCE na próbe to naprawde najmniejszy kłopot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

279c taki mi podali, ale widać że nie bardzo lapali temat, ma ktoś taki? podejmie się ktoś?

mam taki jak chcesz moge sprzedać ,zamontować, zkodować wszystko w cenie 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, kolega do mnie podjedzie bo ma dwa kroki a MCE też na testy się znajdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje temat i z uporem maniaka jak ktoś rzuci pomysł jakiejś części to musi to być to a nikt nie mówi o sprawdzeniu napięcia ładowania czy tez sprawdzeniu masy w sumie światła biorą trochę prądu miałem podobny przypadek jak autko do mnie przyjechało od magikow którzy stwierdzili alternator a ja znalazłem problem z masa efekt końcowy ten sam po włączeniu świateł choinka się zaczęła ale to tylko moja sugestia

Powodzenia daj znać co wymodziles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje temat i z uporem maniaka jak ktoś rzuci pomysł jakiejś części to musi to być to a nikt nie mówi o sprawdzeniu napięcia ładowania czy tez sprawdzeniu masy w sumie światła biorą trochę prądu miałem podobny przypadek jak autko do mnie przyjechało od magikow którzy stwierdzili alternator a ja znalazłem problem z masa efekt końcowy ten sam po włączeniu świateł choinka się zaczęła ale to tylko moja sugestia

Powodzenia daj znać co wymodziles

MCE tym zarządza więc jeśli jest możliwość podmianki bez kosztów i ryzyka to trzeba od tego spróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCE zmieniony. Wszystko działa jak należy

..no to spoko odrazu go obstawiałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też. Rok temu, jak kolega u mnie był. Ale jakoś mu to umknęło... :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...