Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Regeneracja pompowtrysków


Nelson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dostęp do używanych pompowtryskiwaczy, chciałbym się zająć regeneracją pompek. Lecz nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. W sieci ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Pozdrawiam Nelson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wrzuce własne 3 grosze nie lepiej by było dać to zadanie komuś kto ma o tym pojęcie osobiście bym się tym nie przejmował i polegał na kimś kto ma do tego odpowiedni sprzęt ale cóż są gusta wiec temat będę obserwował

Powodzenia a w razie w podziel się info na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeśli nie masz pojęcia jak sie za to zabrać to lepiej odpuść ten temat.to nie regeneracja pstryczka od wł. świateł.temat sprzętu pomijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście. Zdaję sobie sprawę z tego, że potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Nie chcę się z tym zabierać od tzw. **py strony. Mam środki, które chcę zainwestować w sprzęt i zająć się tym profesjonalnie z pożytkiem dla innych:) Tylko nie bardzo wiem od czego zacząć, gdzie szukać sprzętu. Do kogo zwrócić się o ewentualne rady :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dostęp do używanych pompowtryskiwaczy, chciałbym się zająć regeneracją pompek. Lecz nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. W sieci ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Pozdrawiam Nelson

Dla zabawy chcesz to robić czy zarobkowo ? Jeśli ma to być pomysł na biznes to zacznij od bizesplanu, małej analizy SWOT rynku zbytu i lokalnej sytuacji kadrowej - wszystko ci się rozjasni. Widze ze nie zajmowales sie tym, wiec potrzebujesz pracownika chocby po to aby sie od kogos uczyc. Konkurencja jest spora i nie słyszałem aby w kolejkach sie do tych serwisów ustawiali pomimo że to dość zamknięte środowisko.

Skontaktuj sie z producentem pompek i wypytaj o ceny sprzętu serwisowego np Bosch. Stawiam, że cena wyposażenia takiego warsztatu to porządne M2 w mniejszym mieście.

I powodzenia.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak koledzy wyżej napisali. jeżeli byś kilka lat pracował w podobnym serwisie i był dobry w tym co robisz,to owszem mógłbyś coś myśleć na ten temat.a tak to z motyką na słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...