Treść opublikowana przez leon77
-
Zapala się kontrolka od ESP
Witam, I co Matek wyjaśniło się z twoją kontrolką ESP od czego się zapala? Pytam bo też mi od czasu do czasu na postoju się zaświeci.
-
Dzwoniące klocki przód
Witam, Tak można, najlepiej elektrodą rutylową EB146 ;-)
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Witam, Panowie jaki macie pomysły na wpięcię się w kostkę przy MCE w B6 tak aby nie naruszać fabrycznej instalacji. Aby w razie konieczności demontażu było wszystko w oryginale. Fajny pantent jest ten bypass z kilku postów wyżej.
-
Szarpanie, nierówna praca silnika
Witam, Wąż z turbiny Ci wyskoczył. Tak samo miałem. Pozdrawiam.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Witam, Jak podłączyć SD-2 w B6. Posiada może ktoś jakiś schemat z miejscami podłaczenia? Nie jestem elektrykiem ani elektronikiem i hasła typu "+12V po stacyjce" nic mi nie mówią. Z góry dzięki.
-
(B6) jaki licznik?
Jeżeli pełen kolor to masz 8E0 920 930 T
-
[ALL] Czyszczenie turbiny
Tak się ma: Pozdrawiam
-
[ALL] Czyszczenie turbiny
Dastin co tych chcesz tam piaskować/szkiełkować? Broń Cie Panie Boże! Tylko polerować! POLEROWAĆ!!!
-
[ALL B6] DEF. na liczniku - błąd sum kontrolnych
Comandera używałem póżniej. Posypało się po Super Vag-u i V-scanie. Dzięki za sugestie, sprawdzę i dam znać. Aju jak w tych zegarach jak zaliczysz wtopę z przebiegiem to wtedy jest na liczniku DEF. ERROR Pozdrawiam
-
[ALL B6] DEF. na liczniku - błąd sum kontrolnych
Witam, Pod kodowaniu dodatkowych kluczyków na wyświetlaczu km dziennych pojawił się DEF. W opisie błędów jest "błąd sum kontrolnych". Dodatkowe kluczyki działąją bez problemu. Licznik to RB8 -8E0 920 930 TX. Ma ktoś pojęcie jak to usunąć? P.S. W liczniku nie był grzebany przebieg.
-
[ALL B5] Zapieczona turbina.... co wy na ten sposób czyszczenia doraźnego
:polew: powiem więcej: "z delikatną dozą śmiechu" do tego trzeba podchodzić
-
Wekeend majowy w Berlinie
Witam, Gdzie rezerwowałeś noclegi? Możesz coś polecić? Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Ile oleju do skrzyni biegów HCF?
Witam, Mam pytanko. Jak do siebie ma ilość oleju jaką podaje ETKA do tej skrzyni (2,25l) a ilość do poziomu korka? Jedni mówią że ma być ilość do poziomu korka wlewu a to jest znacznie ponad 3l. W serwisie mówią to co widzą w ETKA. Pozdrawiam. PS. Proszę o nieudzielanie odpowiedz typu: bo przeszukałem i nie znalazłem odpowiedzi oraz o zasadność wymianu oleju w manualnej skrzyni.
-
[ALL B6] Tarcze Zimmermann
Witam, Co sądzice o tarczach Zimermann`a. Warto kupić? Jak się ma cena do jakości?
-
[B6 AWX] ABS czy tak powinno być
Włącza się tylko pompa ABS-u a ona bierze w k...we prądu. Ale to normalne.
-
[ALL] Regeneracja pompowtrysków
Nelson - daj se spokój. Pozdrawiam
-
W jakim banku konto osobiste ?
Byłem w mBanku, przeniosłem się do ING
-
[B6 ASN] Jaka temperature maksymalna moze miec plyn wspomagania?
No właśnie!? Zna ktoś odpowiedź?
-
[B6 AVF] Uporczywy hałas przy wspomaganiu
Mam to samo. U mnie nic się nie zapowietrza i tak samo hałasuje jakby płynu brakowało albo powietrze łapało. Myślę jeszcze czy przypadkiem winowajcą nie będzie zaworek zwrotny przy przekładni?
-
[B6 AWX] Kontrolki
Nad pedałem hamulca pod osłoną
-
Alpy Austriackie - może ktoś coś polecić?
Hotel prowadzony przez Polaka -> http://www.postfusch.at w Fusch koło Zell am See. Polecam!
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Witam, Próbował już ktoś wgrać to spolszczenie?
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
A no tak. Wszystko jasne. Dzięki i pozdrawiam.
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
Witam, czy też macie problem z rozpakowaniem archiwum Polska i Czechy 2009/2010?
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
A może ktoś miał sytuację w której policja znalazła płytki z navi , muzą itp.? i co wtedy?