Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanko Passat 1.8i 1990r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się poradzić co może być przyczyną zwiększającego się stanu oleju w silniku?? W aucie przybyło oleju tak dwa razy stan więc wymieniłem olej i po 3 dniach znowu już jest to samo olej śmierdzi benzyną autko kopci biało czarno i się dusi czy to koniec silnika?? Wody też mi ubywa ale olej ma kolorek jasny. 1,5 roku temu było planowanie głowicy nowe szklanki uszczelniacze itp. w ogóle nie brało oleju aż nagle takie kwiatki. Od czego zacząć szukanie przyczyny??

Opublikowano

uderzaj do Pawla (Pawel69), jestes ze szczytna to spokojnie tym paskiem dojedziesz, a fure bedziesz mial naprawiona na tiptop!

Opublikowano
  • Autor

Tylko się właśnie zastanawiam czy warto bo samochód raczej stan kiepski lata swoje ma i jest tylko na podjazdy w teren.

Opublikowano

Padnięty wtrysk,wali taką dawkę,że silnik nie przepala.

Sprawdzałeś ile ostatnio pali? na pewno sporo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No trudno stwierdzić w te mrozy i samochód robi góra 4km dziennie na podjazdy a jak to sprawdzić może jak zdejmę obudowę będzie coś widać??

Opublikowano

No trudno stwierdzić w te mrozy i samochód robi góra 4km dziennie na podjazdy a jak to sprawdzić może jak zdejmę obudowę będzie coś widać??

Jeśli robisz takie krótkie rundki,to obowiązkowo sprawdź odmę,bo może być zamarznięta lub zapchana,to może skutkować powiększaniem stanu,a nawet wyrzucaniem oleju.

Opublikowano

Jaki konkretnie jest silnik w tym passacie (oznaczenie), nie jest to przypadkiem na gaźniku jeszcze?

Opublikowano

silnik jest juz zajezdzony jak pięty Jezusa

były juz na szprycy, jeden miał oznaczenie ABS

Opublikowano

Wiem, że były. Były też na gaźniku 2E3 albo 2EE (jeżeli dobrze pamiętam). W takim silniku mogła paść membranka w pompce paliwa i stąd benzyna w oleju.

Opublikowano

1.8i to jest silnik na wtrysku

Opublikowano

były na jedno i wieloponunkcie

Kolega nie napisał jaka moc

tutaj oznaczenia:

poj. moc rocznik

1.8 55 08.1990 - 12.1996 AAM

1.8 66 04.1988 - 07.1991 RP

1.8 66 08.1991 - 09.1994 ABS

1.8 66 08.1994 - 12.1996 ADZ

1.8 71 ??????? - ??????? AYJ

1.8 85 01.1997 - 04.2000 AFY

1.8 100 04.1988 - 07.1992 KR

1.8 118 10.1988 - 04.1993 PG

Opublikowano

chlopaki podepne sie torche pod temat bo tez o PASSAta chodzi:)

Znajomy ma taki problem z B6 ze zalozyl hidy do soczewek wszystko jest ok tylko jak mignie dlugimi to odrazu gasna hidy musi od nowa wlacznikiem wylaczyc i wlaczyc swiatla i znow swieca... wie kto o co moze chodzic;>???

Opublikowano

chlopaki podepne sie torche pod temat bo tez o PASSAta chodzi:)

Znajomy ma taki problem z B6 ze zalozyl hidy do soczewek wszystko jest ok tylko jak mignie dlugimi to odrazu gasna hidy musi od nowa wlacznikiem wylaczyc i wlaczyc swiatla i znow swieca... wie kto o co moze chodzic;>???

Kolego załóz osobny post

prawdopodobnie zarniki juz kaputt

Opublikowano
  • Autor

były na jedno i wieloponunkcie

Kolega nie napisał jaka moc

tutaj oznaczenia:

poj. moc rocznik

1.8 55 08.1990 - 12.1996 AAM

1.8 66 04.1988 - 07.1991 RP

1.8 66 08.1991 - 09.1994 ABS

1.8 66 08.1994 - 12.1996 ADZ

1.8 71 ??????? - ??????? AYJ

1.8 85 01.1997 - 04.2000 AFY

1.8 100 04.1988 - 07.1992 KR

1.8 118 10.1988 - 04.1993 PG

to jest ten silnik 1.8 66 04.1988 - 07.1991 RP autko dalej pierdzi i dziwnie się dusi na gazie też ledwo śmiga. Odma jest ok ten gaźnik z wtryskiem jest zapaćkany jakimś nalotem od gazu. Nie wiem dalej o co kaman :mysli:

Opublikowano

rozbierz element wtryskowy i dokładnie umyj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.