Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] 4-ta pozycja przełącznika do sterownaia lusterkami - po co?


chrapusta

Rekomendowane odpowiedzi

witam. po stornie kierowcy (oczywiście) mamy przełącznik okrągły do sterowania lusterkami elektryczymi i ich ogrzewaniem.

pozycja L (lewe lustro) pozycja R (prawe lustro) pozycja środkowa (kreseczka) czyli włączenie ogrzewania lusterek oraz pozycja numer cztery - nie opisana w żaden sposób - przekręcając pokrętło w pozycję sterowania lewym lusterkiem można jeszcze mocniej przekręcić i ustawić pokrętło w pozycji obróconej o ok. 180° dopozycji środkowej (ogrzewania lusterek) do czego służy ta czwarta pozycja? w istrukcji mam to opisane, ale jest przy tym jakiś mało widoczny rysuneczek którego ja nie mam - dodatkowo instrukcją jest delikatnie mówiąc ie po polsku.

ktoś możę podac jakiegoś pewniaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapusta a moglbys zrobic fotke jak to wyglada?

U mnie wyglada to tak:

lustcz6.jpg

Probowalem obrocic i nie ma szans.. :naughty: moze nie mam tej opcji.. A tak poza tym wydawalo mi sie ze ogrzewanie lusterek wlacza sie w raz z odparowywaniem szyb. :mysli:

BTW: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5838.msg235441.html#msg235441

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pozycja to skladanie lusterek. Ja tak mam tylko czasem to składanie sie zacina i lusterka ani drgną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lece sprawdzić czy to składanie lusterek - u mnie wygląda to dokładnie jak u ciebie na fotce YKK - ale spokojnie da się obrócić w lewo - zaraz dam znać czy składają się lusterka.

KRZYCHU - ogrzewanie lusterek działa z szybą jak sammeu dorabiasz - w większości modeli jak doczytałem - działa właśnie tak.

jupi - ciekawe co jeszcze odkryje w swoim aucie - te lusterka jednak mam składane - i jak się dobrze poprzyglądałem to jest tak znaczek graficzny pokazujący to - no to teraz muszę dopaść polską instrukcję obsługi. kurcze no wersj ana wypasie się powoli robi - rok mam auto i ciągle pozytywnie zaskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej instrukcji brakuje tylko opisu informującego o tym, że pozysja neutralna to podgrzewanie lusterek - właśnie tak spaliłem swoje oryginalne maty - podobało mi się położenie neutralne - tak przez prawie rok jeździłem - więc nie dziwota że je upaliło - nie wiem tylko dlaczego jakiś misiek nie wymyślił na to osobnego przełącznika - helmuty jedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura położenie neutralne nie robi zadnego zwierania podgzewanie luterek jest zalaczane razem z tylna szyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu sie nie zgodze nie wiem dokladnie jak one sie zalaczaja ale jak wyjezdzam z garazu nic nie dotykajac zadnego podgrzewania tylnej szybki a lustra odparowuja i dotykalem sa cieple wiec albo zawsze sie wlanczaja albo zaleznie od temp a tylna czyba moze je dodatkowo aktywowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja 3 - położenie środkowe przełącznika! może być na polu 30°C na plusie a i tak możesz je sobie włączyć. spedyt wrzucił fotkę na której widać po prawej idealnie jak to się ma, z tą drobną różnicą że u mnie w instrukcji jest zupełnie inny opis dla pozycji B w obu przypadkach - lewy położenie nautralne - prawe położenie ogrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...