Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] 142KM 329Nm ECUProject Wrocław


Kwaśniewski

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się pochwalić co wyszło z dzisiejszej wizyty w ECUProject we Wrocławiu.

Pacjent to Audi A4 B5 1.9TDi AJM z przebiegiem 250kkm

ecuprojectoficial.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program robiony na spokojnie, żeby sprzęgło za szybko nie umarło i płaski moment. Mimo że tego nie czuć tak jak przy orginalnym sofcie, wcześniej szarpnięcie przy redukcji, to auto dynamicznie przyspiesza, miałem porównanie na standardowym programie do Wrocławia i po modzie z Wrocławia, komfort wyprzedzania dużo lepszy. To takie moje pierwsze wrażenia po przejechaniu 50km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste w seri miałes górke i spadało w doł.. teraz w zakresie 1000 obr idzie rowno :good:

no jest duża różnica, to masz rację :good: ja z Wrocławia do Piły miałem 270km więc grubo przetestowałem nowy soft :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po już ponad tygodniu jazdy z modem, muszę wypowiedzieć że jestem coraz bardziej zadowolony. Jeździ się płynniej, nie trzeba kręcić tak sinika na obrotach żeby dynamicznie przyspieszać. Musiałem się przestawić że maksymalny moment jest troszkę dalej i teraz jestem w pełni usatysfakcjonowany. Miras z ECUProject się spisał, wielkie dzięki. Choć muszę przyznać że już myślę o turbo AWX :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim momentem nie dziwię się że myślisz już o awx...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment mały ale płaski :good:

lepiej mieć mniejszy moment a ciągły niż większy ze spadkiem.

dobra robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, po ponad roku użytkowania A4 po zamianie oprogramowania nie żałuję ani złotówki wydanej w firmie ECUProject z Wrocławia. Auto dużo lepiej przyspiesza na wyższych biegach, wyprzedzanie to czysta przyjemność, w porównaniu do A3 ASZ 130KM dużo chętniej nabiera prędkości. Musiałem się tylko przyzwyczaić do innej charakterystyki momentu, ale za to sprzęgło nadal działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

142KM/329Nm by ECUProject;)

a co to 329 Nm dla sprzegła? ponad 400 znosi jak sie z głowa jezdzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem mieć więcej Nm na starcie, ale myślę że by mocniej cierpiało, dlatego przesunęli mi moment trochę dalej w skali obrotów. Zwłaszcza że nie wiadomo ile ono ma km nabite. Poprzedni właściciel nie musiał go oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...