Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wielki problem z temperaturą. POMOCY!!!!


cinek_85

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Ja tylko podpowiem w sprawie wisko . Jak juz sie zdecydujesz na wymiane to trzeba uwarzac bo ja kupilem wisko firmy BEHR ( chyab ak sie to pisze a moze BERU) dalem za nie 500zł i i okazalo sie ze kuier jak je wiozl do sklepu to je polozyl nie tak ja trzeba i po zalozeniu wyszło ze jest trafione , potem czekałem 2 miechy na reklamacje bo wisko musialo wrocic do dojczów i jak juz tam wrocilo to były takie jaja ze masakra . Pytam sie w moim zaprzyjanzionym sklepie jak tam mje wisko a oni mowia ze dzownili do hurtowni z ktorej zamawiali to wisko i ci w hurtownie jeszcze nie wiedza co jest grane bo nik z nich nie zna niemieckiego i nie maja jak sie dowiedziec co jest 5 z tym wiskiem ( wiem ze to brzmi jak jakas czarna komedia ale naprawde tak było) wynik tego byl taki ze po 2 miechac uznali mi reklamacje przysłali nowe wisko ( wg mnie nie do konca sprawne ) ale sie troszke poprawilo . U mnie z mocnym nagrzewaniem ale tylko latem pomogło płukanie nagrzewnicy. Gdy temp spada tak jak teraz zima to trzyma od 89 do 93 ale jak wroci lato to spkojnie dojdzie do 105 :). Mało tego w aso powiedzili mi ze to wcale nie jest zlete 105 do 110 topni C co mnie mocno zdziwilo. Powiedzieli ze skoro jezdze na oryginalnym płynie ( czyt febi) to spoko jest bon spokojnie wytrzyma 115 stopni ( mysle sobie no no on wytrzyma ale uszczelka pod glowica nie wytrzyma) ale jak narazie jest ok

POZDRAWIAM I ŻYCZE SZYBKIEGO UPORANIA SIE Z PORBLEMEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny:kolego w czasie jazdy jaj trzyma temp. a w czasie postoju nie to co ma do tego termostat zmień mechanika a nie termostat jeśli pokręcisz silnikiem na postoju i temp. wraca znaczy ze wisko, u mnie kurier też przywiózl nie w tej pozycji jak zmienialem ale wszystko jest w porządku wydajesz pieniąze bez namyslu a mówisz że ich za dużo nie masz chyba jest odwrotnie bo wybraleś mechanika ktory zna się na zmianie wydechow conajwyżej ja kiedyś też takiego mialem i dawno skończylem z nim współrace zrób to samno i zmień wisko każdy umaty mechanior powinien najpierw sam się przejechać i dojść do takiego wniosku po pierwszej zmianie termostatu a ni ekupowałeś następne a on kroil z aich wymianę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...