Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maglownica??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis okolo 2 w nocy po prz\ejechaniu 1000 kilometrow zaczelo rzucac autem do 80 km nie dalo sie jechac okolo 100 lepiej ale przy skrecie w prawo strasznie tlucze cos w kole koles przez radyjko pdal ze prawe kolo jakby falowalo

prosze o krutko diagnoze nim pojade do rzeznika przejechalem jeszcze 500 km ale jest tradegia

wielkie dzieki

Opublikowano
bardzo na garoco
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Chyba sobie jaja robisz ?! A jak powaznie to dokręć koło,albo sprawdz luzy na zawiasie :wink: Moze Ci juz nie bedzie gorąco :lol:

Opublikowano

Dokręć koło.

I następnym razem zastanów się co robisz, bo jak cię koło wyprzedzi na zakręcie to nie ma zmiłuj.

Opublikowano

moze na łozysku sie odkreca a na przyszlosc temat nazwac jasniej prosze bo ten to tragedia :twisted:

Opublikowano

Dokładnie też tak pomyślałem że kółko ma niedokręcone.

Opublikowano
przyszlosc temat nazwac jasniej prosze bo ten to tragedia

To jest na rozruszanie mózgu z rana :wink:

Sorki za OT :wink:

Opublikowano

albo się odkręciło koło, albo opona dostała guza.

Opublikowano

sorki macie racje z temamtem ale kolo jest dokrecone a i opona oknie dodalem ze 4 nowe kapcie

Opublikowano
a i opona oknie dodalem ze 4 nowe kapcie

nic nie rozumiem

Opublikowano

na wszelki wypadek zalozylem zapas i to samo ,po odkreceniu kola staralem sie ruszac wszystkim co sie da moze jakies luzy ,nic, krecilem kolem i tak jakby cos tarlo.

dzwonilem do jednego czarodzieja i tez zaczol ze wal;nolem kolem ale chyba czuje jak walne ale oni zawsze staraja sie ulozyc najlatwiejsza bajke a przy cenie jest ona najtrudniejsza dlatego wole cos wiedziec nim komus wstawie . lozysko tez nie bo mialem w reno i calkiem inne skutki, tak na lewrku to tam sie nic nie dojrzy tym bardziej ze jest niski , noo ale tez nic nie lata i zadnej czesci nie brakuje a kolo sie kreci jak jajo

[ Dodano: 2006-08-31, 19:33 ]

wlasnie jakis czarodziej powiedzial ze jak luz na kierownicy i kolo jak jako to maglownica

A CO TO TAKIEGO I ZA CO TO ODPOWIADA????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.