Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj oglądałem to dokładnie i wydaje mi się, że można byłoby zmieścić tam sprężyny na siłowniki jak to robili w Fordach.

Jest miejsce

Tylko czy będą w stanie podnieść klapę?

no właśnie, żeby nie kupić za słabych. Dlatego pytam może jakieś dane, oznaczenia takiej sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszz sprzedaje cały komplet, wjejdź w ogłoszenia na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszz sprzedaje cały komplet, wjejdź w ogłoszenia na forum

dzięki... już szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna

Niestety nie da rady założyc sprężynki na siłownik - juz to próbowałem, jesli nie chcesz wymieniac zawiasów to musisz tak pożeźbic jak ja..

Bede miał za pare dni oryginalne zawiasy z b7 co miała w wypasie otwierana klape, wiec je przymierze do tych co mam z a6 i ewentualnie wywiercę ten otwór i zawiasy beda p&p, zawiasy ze spręzynkami z b7 tez będa na sprzedaż ale powoli, myśle ze moja cena jest spoko bo w aso to wyglada tak:

sprężyna - 72zł x2

zawias - 150zł x2

siłownik - 135zł x2

wiec daje razem 714zł

tomekSSK

Mierzyłem z moimi zawiasami co siedza w aucie i wszystko było identol oprócz tego jednego otworu

Tak jak pisałem wyżej za kilka dni bede miał 100% pewność bo bede miał w rekach zawiasy z siłownikami z b7

założenie zamiast fabrycznych dobijaków tych ze spręzynka tez nie załotwi sprawy bo spręzynki na zawiasach naprawde maja sporą siłe i dygaja ja do góry ok 5 - 10 cm

A i co ważne, same zawiasy ze spręzynkami nie wystarcza bo fabryczne siłowniki nie dadza rady, tez sprawdzałem u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna

Niestety nie da rady założyc sprężynki na siłownik - juz to próbowałem, jesli nie chcesz wymieniac zawiasów to musisz tak pożeźbic jak ja..

Bede miał za pare dni oryginalne zawiasy z b7 co miała w wypasie otwierana klape, wiec je przymierze do tych co mam z a6 i ewentualnie wywiercę ten otwór i zawiasy beda p&p, zawiasy ze spręzynkami z b7 tez będa na sprzedaż ale powoli, myśle ze moja cena jest spoko bo w aso to wyglada tak:

sprężyna - 72zł x2

zawias - 150zł x2

siłownik - 135zł x2

wiec daje razem 714zł

tomekSSK

Mierzyłem z moimi zawiasami co siedza w aucie i wszystko było identol oprócz tego jednego otworu

Tak jak pisałem wyżej za kilka dni bede miał 100% pewność bo bede miał w rekach zawiasy z siłownikami z b7

założenie zamiast fabrycznych dobijaków tych ze spręzynka tez nie załotwi sprawy bo spręzynki na zawiasach naprawde maja sporą siłe i dygaja ja do góry ok 5 - 10 cm

A i co ważne, same zawiasy ze spręzynkami nie wystarcza bo fabryczne siłowniki nie dadza rady, tez sprawdzałem u siebie

w ASO nie sztuka kupić. Ważne żebym ja zaoszczędził :thumbup1: i Ty był zadowolony :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz fajnie, czekam, bo ten mod bardzo mi się podoba.

Tylko tak jak wspominałem, mam ori lakier i szkoda mi takiej rzeźby :( cholera

Szczególnie, że mam srebrny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale hmm nic nie robisz z lakierem przeciez, odkrecasz zawiasy od klapy, klapa out, odkrecasz zawiasy od auta i zakrecasz nowe pomalowane na srebrny kolor, sladu nie ma..za pare lat sciagasz zawiasy i zakladasz swoje stare a twoje srebrne z sprężynkami ida w świat dalej :hi: i szafa gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam takie zawiasy oryginał z b7, pasuja również do b6 info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, też szukam :)

a siłowniki też muszą być zmienione?

sam zawias + sprężyny nie wystarczą? + siłowniki z mojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady.. musza byc mocniejsze.. nasze standard maja jak dobrze pamietam 540N a te z zawiasów ze spręzynkami okolo 700, Badalem na swojej klapie i moje po prostu nie daja rady.. nawet jeden standard a jeden mocniejszy nie daje rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z B7 odpowiednie chyba łatwo rozpoznać po tym, że mają sprężyny - prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie jak wystawilem w dziale sprzedam to sa te co potrzebujesz a zwykle od b6 to różnice widac od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może deal zrobimy jak będziesz miał - nie chcesz białych lamp tylnych Hella? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...