Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Jak podlaczyc ori wzmacniacz/glosniki tyl na chincze


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, mialem radyjko chorusa , wyrzucilem , zostalo mi z 3 kostki takie kabelki -

1. wyjście liniowe LR

2. wyjście liniowe RR

3. masa wyjść linowych

4. sterowanie wzmacniacza +12V

Takie kabelki mi zostaly z kostki ( przy radiu ) co jak polaczyc, czy przy wzmacniaczu tez trzeba cos przerabiac ? Jest tam niebieska kostka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem , kupilem dzisiaj tube z wbudowanym wzmniaczem przeciągnołem kable podłaczyłem tube ale przestaly gractylnie glosniki w pułce a gdy podłanczm tylnie glosniki i tube podjeden kabel to nie gra to tak jak powinno ....:( nie wiem czy jest osobny kabel od wzmaniacza i odtylnich glosnikow bo tak chyba powinno byc zost od kostki iso jedenkabel jasno niebieski ale jak podoaczelem tube pod niego nie chodiz nie wiem co mam zrobic teraz i jak to wszystko podlaczyc:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz podłączyć aktywny tył, czyli to co Ci zostało, łączysz wyjściami RCA w radiu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podlącone tak jak powinno byc tylko Kabel REMOT nie wiem gdzie podlaczyc dokladnie bo po podlaczeniu do tylich glosnikow nie dziala tak jak powinno jak bys mogl dokladniej opisac gdzie co i jak albo dać fotke ide wlasnie sproboje podlaczyc go jeszcze raz podten jasno niebieski kable ktory rozstal ale juz probowalem i nic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odgrzeje tego kotleta. Jutro chce kupic jakas tube ze wzmacniaczem i bede planowal ją podpiac do siebie do samochodu. Nie mam tylko zielonego pojecia jak sie do tego zabrac. Gdzies wyczytalem ze jest w bagazniku jakis otwor techniczny i tam mozna puscic kabel i wychodzi on wtedy gdzies z przodu obok pasazera, co dalej, jak to podpiac do radia, jak umiejscowic i usztywnic w bagazniku, gdzie wzmacniacz itp - a dokladniej, instrukcja dla laika :) Ktos pomoze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...