Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

W środy o 19, dolny parking Tesco, sektor 4 :hi:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 14:25_________________________________________________

Korzystając z dnia wolnego:

:good: POLERKA FAJEK - in progress :good:

Poleruj, poleruj... faje mają się błyszczeć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do twoich nie będą się umywać, masz mistrza w polerce :P

Norman wpadaj w środę :good: Generalnie śledź wątek, wtedy będziesz na bieżąco ze spotami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma mistrza bo ma jeszcze nie przeżarte fajki...Moje zeby tak się swiecily to bym musiał połowe grubości blachy zeszlifować zeby nie było widać porów :polew: A swoja droga byłem dzis w garażu gdzie trzymam moto i przypomniało mi sie ze mam tłumnik przelotowy do A4 :kox: Troche taka koncówka a'la Calibra ale zawsze przelot moze sobie go zainstaluje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma mistrza bo ma jeszcze nie przeżarte fajki...
Chyba nie przyglądałeś się jakie mialem wcześniej wżery, dlatego to nie była szybka robota, pół dnia je lizałem :polew:

polerkafajek01.jpg

polerkafajek09.jpg

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_powoli_robi_sie_srebrna_strzala_d-t46649.0.html;msg873250#msg873250

Myślę, że to zweryfikowało Twój pogląd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wieksze :polew: Teraz mi zostały takie jak Ty miałes :tongue4: ale swiecące...Znaczy teraz juz nie z racji zimowego paliwa...Fajki czorne jak komin w elektrociepłowni...NIe chciałbym widziec wnetrznosci turbawki skoro tak szybko sie żaluzje przycinają :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeahbuny normalnie człowieka nie pochwali tylko wmawia że miał gorzej :polew:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i zdenerowanie? :polew: piz*nął byś lepiej foto wskaźniczka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie fajki doszczętnie wyżarte ;P żeby śladów nie było to chyba musiałbym obciąć 2-3 cm fajek... Chyba, że zeszlifuje je do grubości kartki :D[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 16:11_________________________________________________btw... Reniu, jak ściągnąłeś zderzak? Wyczytałem, że w bagażniku są jakieś 4 śruby z podkładkami, ja widzę tylko 2... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche gimnastyki jest, bo musisz dostać się do śrub od strony boczków. Ponoc pomaga odkręcenie listwy progu załadunkowego, ale ponoc łatwo coś urwać i po kilku podejściach odpusciłem ściąganie jej. Do wszystkich śrub dostałem się odginając boczki, wcześniej wykręcając przeszkadzające śrubki. Tak na prawdę to był jeden z trudniejszych etapów całej operacji. Gdyby udało mi się ściągnąć listwę progu załadunkowego to bez problemu odchylił bym boczki by dostać się do śrub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kombinowałem z tym progiem i boczkami, ale ostatecznie się nie powiodło. Jutro jeszcze spróbuję, dzisiaj z grubsza wyszlifowałem, jutro podjadę po jakiś drobny papier ścierny i do końca wyszlifuję. Później polerka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, szlifujecie te laski wasze zagięte na dół :polew: ja mam proste i nie ma problemu z połyskiem :cool1: pozdrowionka :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:48_________________________________________________mam dobrą polerkę :> widzicie jak koleżanka mi felgi nabłyszcza? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...