Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

gratki bo w polsce ciezko

w pl trzeba umieć kraśc,oszukiwać,zabierać biednym itp :confused4: żeby coś mieć..niestety :kwasny:

gówno prawda. właśnie ludzie z takim podejściem jak Twoje Grzechu przechodzą u mnie pod domem i mówią "ci to musieli nakraść, w życiu nie zarobili uczciwie" albo po prostu mówią "tu mieszka mafia"... a mnie to zawsze śmieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Jędrek może nie do końca prawda ale większości tak jest... 70% polaków jest na kredycie... więcej osób jest takich co nie zarabiają zgodnie z prawem...(np.Nasi sędziowie piłki nożnej :polew:) U nas idzie teraz wszystko w górę dążymy jak debile do tego euro a jak wejdzie to każdy będzie płakał i wyrzucą na z Uni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

w większości przypadków jest tak jak pisałem.zapytaj każdego co żyje od wypłaty do wypłaty co sądzi o życiu w polsce.życie w polsce to jest gówno prawda...byłem w niemczech,francji,belgii,holandii,anglii,walii i widzialem jak żyją europejczycy :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:04_________________________________________________Jedrekx nie mam nic do ludzi którzy coś osiągneli...mam za to sporo do zarzucenia systemowi w tym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Egipcie lepiej żyją i płaca .Za granica polak jest szanowany a w Polsce to jak chińczyk u siebie w kraju :wallbash: My a Anglii po tygodniu pracy w burakach jesteśmy wyżyć na miesiąc bądź na tydzień i kupić sobie już jakiś ciuch.Jak polska nie zacznie doceniać polaków będzie jeszcze gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

będzie druga Jugosławia :evil:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:14_________________________________________________

ja jestem zdania ze nie należy sie oglądać na innych tylko samemu sie zebrać i postarać zeby było lepiej...

wole mieć mniej a pomóc drugiemu...niż opychać sie do syta i patrzeć jak bliźni głoduje :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek ale to jeszcze się trzyma komuny i tego co twoi rodzice osiągnęli... za 20 lat tak już nie będzie...Wtedy każdy do szkoły musiał chodzić każdy szedł na studia z nudów bo nie było komputerów itd. A teraz skończy gimnazjum i kradnie(oczywiście nie każdy) bądź ćpa pije imprezuje...A potem siedzi... Nie myśli co będzie dalej wiecznie utrzymanie rodziców...stwarzanie problemów ... Jak teraz 17 16 latki gwałcą zabijają policjantów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no owszem jest też tak jak mówicie, ale nie można wszystkiego uogólniać, mnie tylko zawsze denerwują kozacy co marudzą jak im jest źle, a nic nie robią żeby żyło im się lepiej (nie mówię tu o nikim z Was oczywiście), ale podam Wam przykład: 2 tygodnie temu rzucali nam w dom jakąś blachą krzycząc "stać cie na mieszkanie w domku to stać cie na remont" co byście zrobili? nie wkurzyłoby Was coś takiego? jak zobaczyli mojego brata i mnie z pałami do baseballa to takie cwaniaki, że momentalnie ich nie było :/ to jest dopiero POLSKA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obiłem nikogo :polew: niestety zwiali skurw*syny, ale przynajmniej mam spokój teraz :naughty:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:30_________________________________________________dobra a teraz wróćmy do właściwego tematu ;) w niedzielę spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, taka rzeczywistość :disgust:

Dlatego aby nie dać sie zwariować trzeba znaleźć sobie temat zastępczy... ja mam m.in. dłubanie przy aucie :ad: i z utęsknieniem czekam aż rozpocznę sezon rezania :naughty:

Sporo gratów już mi sie zebrało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej trzeci lift w B5 :naughty:

Przegląd wykonany, zbieżność sprawdzona czyli mały krok do przodu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...