Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już Ci coś kiedyś pisałem na temat rantów :gwizdanie: w sumie w Bydgoszczy nie widziałem A3 na tej feldze...

wiem wiem...ja zawsze musze dodać swoje 5 groszy :naughty:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Każdy ma swój gust. W tej kwestii do porozumienia nie dojdziemy. Dla mnie rant do naszych Audi średnio pasuje... Oczywiście zdarzają się fajne ranty ;)

Opublikowano
Opublikowano

hehehe... dobry drift

Opublikowano

:bry:

i znowu pogoda do d*py :/

Opublikowano

Piździ jak za cara :wallbash:

Opublikowano

u mnie w Fordonie przed chwilą padało :/

Opublikowano

w sobote dam odp na 100% czy jade do Poznania bo musze się dowiedzieć czy mi nadgodziny zapłacą...jeśli tak to da dużo strace finansowo jadąc :wink4:

Opublikowano

Kurna wczoraj sie dowiedzialem ze nikt nie robi takich zaslepek jaka ja potrzebuje i moge sobie kupic nowy zderzak za 1.5k jak mam ochote miec komplet :polew:

Moze jak jedziecie do Poznania to na gielde od razu uderzycie po zakupy dla karola ?:D

Opublikowano

Mówisz że nie można w ASO dokupić kraki do zderzaka? :mysli:

Opublikowano

Moze jak jedziecie do Poznania to na gielde od razu uderzycie po zakupy dla karola ?:D

1000zl i przywioze :tongue4:
Opublikowano

takie kratki do zderzaka sprzedają ;) przecież mi wymieniali jedną kratkę po stłuczce. jedź do Konara, z tego co się orientowałem to nieduży koszt. za to ja wczoraj podjechałem się dowiedzieć o ceny grilla, relingów i lamp led na tył. grill - 1349, relingi 865 zł za SZTUKĘ!!! (więc cena x2), ledy 420 za 1 stronę - to jedyna rzecz, którą się opłaca kupić w ASO jak dla mnie.... utwierdziłem się w przekonaniu, że zostaje mi allegro i ebay ;)

Opublikowano

Moze i w ASO maja ale mam awersje do ASO od momentu odwiedzin salonu opla lata temu jak mialem problemy z lusterkiem w tigrze :P jak mi zaspiewali cene to pojechalem do kiosku po "kropelke" i mialem lusterko jak nowe :D Do momentu sprzedazy nic sie z nim nie dzialo takze cokolwiek > ASO

Opublikowano

Piździ jak za cara :wallbash:

:bry:

no pizga troszeczkę

ale... w niedziele ma byc ładniutka pogoda slyszalem :naughty:

pozdrowionka dla wszystkich

Opublikowano

tez tak majki slyszalem :)

Opublikowano

niby jutro ma już się poprawić..

Opublikowano

AKTUALIZACJA NA POZNAŃ:

12:30 STACJA ORLEN NA ULICY Szubińskiej na wylocie z BYdgoszczy (na przeciwko WZL)

LISTA:

1. ArturB6 - raczej z Newmanem na pokladzie :)

2. Grzech4don

3. Majki (prezes byc musi :cool1:)

4. ....no i czekam na wpisy

Opublikowano

Panowie potrzebuje karton!! Musze wysłać głośniczki z domu 50cm na 50cm na 50cm mniej wiecej takie wymiary jak by ktos cos miał podobnego na pw

1.Nowek z familia (postój w żninie)

2. Grzech4don

3. Majki (prezes byc musi cool1)

4. ArturB6 - raczej z Newmanem na pokladzie :)

5.....no i czekam na wpisy [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________

I kto powiedział ze się nie da zrobić disco a4 :polew:
Opublikowano

Co powiecie na odrobinę luksusu? A8L W12 :D

Audi_A8L-W12_957_1024x768.jpg

Audi_A8L-W12_958_1024x768.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.