Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do zabawy dobry ale na codzień klekot lepszy

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do zabawy to np wolałbym Corrado 2.9 VR6 albo G60... albo jakiegoś Golfa MK1 zrobionego na cult style do lansu ;)

Opublikowano

no ale ile to wciaga ... pewnie ze 30.. to juz nie na moja kieszen

dzieki za super spota... super pogoda i atmosferka... bylo bardzo milo

Opublikowano

Newman długo stałeś w korku? bo do mnie zaraz Rafi dzwonił, że stoisz od strony Osielska..

Opublikowano

Rafi a gdzie te dwie nowe :a4fan:

jeden był po weselu i nie dał rady %% :gwizdanie: ale następnym razem przyjedzie, a drugi się nie odezwał - nie będę go sie prosił - jak będzie chciał przyjechać to przyjedzie.

Opublikowano

Rafi a gdzie te dwie nowe :a4fan:

jeden był po weselu i nie dał rady %% :gwizdanie: ale następnym razem przyjedzie, a drugi się nie odezwał - nie będę go sie prosił - jak będzie chciał przyjechać to przyjedzie.

pewnie, ze tak...prosic sie nie ma sensu i tak w kuj-pom sila juz jest nie mala :evil:

Opublikowano

NIKT z Torunia nie dojechał... nawet Prezes :shocked:

bał się mnie wyjaśnić :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 20:28

no niestety :confused4:

kiedys jak jeździłem tylko na :PB98: to bywałem na Koronowie prawie co tydzień

a, teraz na LPG mnie ledwo stać :(

nie starczyło kasy na dzisiejszy wyjazd, zapomniałem Ci podać nr konta żebys mi porzyczył kilka złotych :tongue4: przy swiadkach na forum, napewno bym oddał :>

ale za tydzień będzie po 10, wypłata, może cos wyskrobie :polew:

pozdro... :a4fan:

Opublikowano

Ku...a Majki i Grzechu - przestancie albo...spadac na GG z tym nudnym tematem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbdown::sick3:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za spota :naughty:

Pozdrowienia dla wszystkich co byli i dla tych co nie było :decayed:

Opublikowano

za tydzień również z tego co popatrzyłem ma być piękna pogoda :) to dokąd wypad? :)

Opublikowano

Ku...a Majki i Grzechu - przestancie albo...spadac na GG z tym nudnym tematem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbdown::sick3:

nie mam GG :polew:

Opublikowano

od kiedy nie masz GG? :naughty:

Opublikowano

od kiedy nie masz GG? :naughty:

cicho!!!

Opublikowano
:bag: sorry ;(
Opublikowano

ja w niedziele niestety odpadam :wallbash: zaczynam pracę.

Opublikowano

ja w niedziele niestety odpadam :wallbash: zaczynam pracę.

odwiedzimy cię w pracy :naughty:

bynajmniej ja :cool1:

Opublikowano

ja tez moge podjechac Rafi do Ciebie na kawe :)

Opublikowano

Jak już będzie fura to i ja się zjawię ;)

Opublikowano

Newman długo stałeś w korku? bo do mnie zaraz Rafi dzwonił, że stoisz od strony Osielska..

nic nie stalem bo jak zobaczylem z daleka co sie dzieje to skrecilem od razu w lewo na Niwy i tamtędy z lewej strony dojechalem do osielska i pozniej do zamczyska i do domu

Opublikowano

nie wiem czy ktos pamieta ale kiedy sie pytalem o audi w moim kolorze na tablicach CSW...to jest furka Outles2...od kwietnia jest w klubie nawet nie wiedzialem

PS. Manny do niedzilei znajdziesz swoje B8 :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.