Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja poprostu nie pozwole sobie zeby ktokolwiek obrazal mnie nazwyajac mnie chlopcem...skoro napisalem ze cos jest zalosne to widocznie tak twierdze...ale obrazic nikgo nie obrazilem...koniec kropka

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesteśmy wszyscy w klubie, jeździmy na spoty, rozmawiamy i przyjaźnimy się. Skąd nagle takie zgrzyty między Wami, Majki i Arturze??? Możecie przestać się nawzajem obrażać??? To nie jest forum: www.dopierdolmi.pl !!!

chyba za powaznie podeszłaś do sprawy :gwizdanie:

tu zawsze tak było :good:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:42_________________________________________________

Ja poprostu nie pozwole sobie zeby ktokolwiek obrazal mnie nazwyajac mnie chlopcem...skoro napisalem ze cos jest zalosne to widocznie tak twierdze...ale obrazic nikgo nie obrazilem...koniec kropka

:nabijasie:

Opublikowano

ja tu w naszym gronie takich kazaków nie widzę :polew:

kolejny niedowidzący :cool1:

sorry Grzechu :gwizdanie:

tyko o żabce juz nie piszmy ok :sick3:

spoko,nie będe budzić w Tobie jeszcze większej zazdrości :naughty:

wiem przecież nawet prowadziłem ja przez chwilę :gwizdanie:

pamietam pamiętam....3 dni śline wycierałem ...chyba że to nie była ślina :polew:
Opublikowano

Nie podeszłam za poważnie i wiem jak tu jest. Trochę przeginacie i wcale nie wygląda to zabawnie.

Opublikowano

ja tu w naszym gronie takich kazaków nie widzę :polew:

kolejny niedowidzący :cool1:

sorry Grzechu :gwizdanie:

tyko o żabce juz nie piszmy ok :sick3:

spoko,nie będe budzić w Tobie jeszcze większej zazdrości :naughty:

wiem przecież nawet prowadziłem ja przez chwilę :gwizdanie:

pamietam pamiętam....3 dni śline wycierałem ...chyba że to nie była ślina :polew:

nie musiałeś tego pisać :wallbash:

Opublikowano

mam usunąć tego posta?? :naughty:

Opublikowano

Nie podeszłam za poważnie i wiem jak tu jest. Trochę przeginacie i wcale nie wygląda to zabawnie.

nie przeginamy Zuzk@ wyluzuj

zabawnie jest :polew:

w społeczeństwie każdy musi wiedzieć gdzie jego miejsce jest :naughty:

ostanio zdradziłas na spocie czym się zajmujesz więc wiesz :mysli:

dyscyplina to podstawa wychowania :>[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:49_________________________________________________

mam usunąć tego posta?? :naughty:

myslalem ze zostanie to między nami :naughty:

dobranoc wszystkim :good:

Opublikowano

Jak widać czasem niektórym brakuje i jednego i drugiego, a to co robicie wcale nie jest zabawne i zmieńcie już płytę, bo ta się znudziła[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:50_________________________________________________

Nie podeszłam za poważnie i wiem jak tu jest. Trochę przeginacie i wcale nie wygląda to zabawnie.

nie przeginamy Zuzk@ wyluzuj

zabawnie jest :polew:

w społeczeństwie każdy musi wiedzieć gdzie jego miejsce jest :naughty:

ostanio zdradziłas na spocie czym się zajmujesz więc wiesz :mysli:

dyscyplina to podstawa wychowania :>[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:49_________________________________________________

mam usunąć tego posta?? :naughty:

myslalem ze zostanie to między nami :naughty:

dobranoc wszystkim :good:

Czy według Ciebie Twoje miejsce jest wyżej od innych???

Opublikowano

Zuza wszystkiego dobrego!! :th:

Opublikowano

Ale czemu???

Opublikowano

To Zuzk@ ma dzis jakas uroczystosc??

Grzechu a jaka??

Opublikowano

Zuzanny dzisiaj (tj od 00:00:01) :mysli:

Opublikowano

Zuza no to wszystkiego naj :wink4:

Opublikowano

Dzięki Grzesiu, ale ja mam 24 maja, jest Joanny i Zuzanny[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 00:09_________________________________________________Artur dzięki, ale to niestety nie dziś...

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

będziemy pamiętać :good:

Opublikowano

Spoko, idziemy spać, bo nuda się wkradła???

Opublikowano

ja śmigać pograć na playstation w FiFa10 bo coś tak meczy mi brakuje :)

jak co Dobranoc :hi:

Opublikowano

Jak chcesz to idz Zuzk@ spac moze z Grzechem pospamuje o jego ślicznej zabce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.