Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja musiałbym przejechac przez całe miasto ale to też żaden problem :cool1:

O której spotykamy się Strzyżawie? Sugeruję spokojny przejazd, nie przelot ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuzwa tych ludzi na allegro co sprzedaja podszybia od poliftow to juz do konca pojebalo! za uzywke dwa razy tyle co za nowke w aso :wallbash:

Opublikowano

Bedziesz Przemek dzisiaj na spocie?

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bedziesz Przemek dzisiaj na spocie?

nie, bede dopiero w nastepna niedziele w domu, i bede musial jechac do Bydgoszczy ale jeszcze nie wiem o ktorej, bo albo bede w miare o normalnej porze jechal albo w nocy, jak cos to dam znac to moze gdzies sie na bajerke ustawimy, pozdrawiam

Opublikowano

Uwaga ul.Ks.I. Skorupki skrzyżowanie z ul. Czackiego

17u07J.jpg

Ok 1.5 metra ma

Moje piękne osiedle:D

skrzyżowanie Powstańców Wlkp. i J.Wybickiego http://wikimapia.org/#lat=53.1298048&lon=18.0348623&z=17&l=28&m=b

mldsc0023036.jpg

Dziurka niby niepozorna, ale tu widać jedną z "ofiar" tej dziurki :kox:

mldsc0023177.jpg

btw. a może by tak założyć jakiś wątek związany właśnie z takimi pułapkami na naszych drogach?

Ludzie o której wyjazd z Bydzi? może też bym sie wybrał :embarrassed: boje sie tylko bo mam ją 4 dni i jeszcze nic nie wymieniałem... a jak pasek trzaśnie po drodze to sie załamie:/

Opublikowano

proponuję 17.30, na stacji w Strzyżawie, tam gdzie zawsze (po prawej stronie jadąc z Fordonu).

Opublikowano

to nikt nie jedzie z bydgoszczy żebyś się zabrał :mysli:

czy to znowu zbieg okoliczności że w toruniu spot a bydgoszcz opornie z przyjazdem :tongue4:

jak na razie to bydgoszcz przewyzsza frekfencja :polew: wiec zobaczymy kto z torunia oprocz ciebie i dropsona do bydgoszczy smignie na nastepny spot :cool1:

Opublikowano

:bry: Koledzy piszę w imieniu kolegi, który również posiada :a4fan: 1.6 w benzynce i ma następujący problem. jechał z pracy i nagle wszystkie wskazówki (paliwo,obroty,prędkość,temp) opadły. nastepnego dnia odpala samochod i 0obr/min, ruszam 0km/h, wskaznik temp 0'C, benzyna 0l koledzy co to może być za przyczyna ?

Pozdrawiam

Opublikowano

pewnie sie cos popsulo :naughty:

jakii rok? mozna sprobowac podlaczyc kompa i polaczyc sie licznikiem moze cos wyrzuci, sprawdzic czy jakas kostka sie nie wypiela, moze padl licznik...

Opublikowano

pewnie sie cos popsulo :naughty:

jakii rok? mozna sprobowac podlaczyc kompa i polaczyc sie licznikiem moze cos wyrzuci, sprawdzic czy jakas kostka sie nie wypiela, moze padl licznik...

myslisz że jest możliwość aby nagle tak wszystkie padły ?
Opublikowano

moze wtyczka, przewod, gdzies nie ma styku, jaki rok auta

Opublikowano

podłącz VAG i sprawdz 17 Instruments czy są jakieś błędy

zobacz tez tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=61906.0;highlight=naprawa+licznika[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 14:57_________________________________________________wrazie cos to mam licznik z klekota tez bez imo, mozna by bylo podlaczyc i sprawdzic czy to licznik czy cos innego

Opublikowano

podłącz VAG i sprawdz 17 Instruments czy są jakieś błędy

zobacz tez tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=61906.0;highlight=naprawa+licznika[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 14:57_________________________________________________wrazie cos to mam licznik z klekota tez bez imo, mozna by bylo podlaczyc i sprawdzic czy to licznik czy cos innego

No to może jakoś się umówimy i byśmy sprawdzili ?
Opublikowano

a moze poprostu bezpiecznik od licznikow poszedl spac :mysli:

Opublikowano

No właśnie mamy zamiar podjeśc i dokładnie przejżeć bezpiecznik po bezpieczniku :)

Opublikowano

a tam jest osobny bezpiecznik? zaras sprawdze[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 15:14_________________________________________________15 - 10A -zespol wskaznikow, sterowniki :mysli:

Opublikowano

a tam jest osobny bezpiecznik? zaras sprawdze[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 15:14_________________________________________________15 - 10A -zespol wskaznikow, sterowniki :mysli:

idziemy sprawdzić zobaczymy czy to może być to :mysli:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 15:19_________________________________________________Okazało się że bezpiecznik się jakimś cudem delikatnie wypiął włożony jeszcze raz i wszystko gra.

Dziekówa :hi:

Opublikowano

Najprostsze rozwiązania są najlepsze ;)

Artur, jedziesz na spot?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.