Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O jak tam panowie.Powróciwszy z Jarosławca dziś Toronto odpada... :hi:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 16:00_________________________________________________a2AOr.jpg

a2FNJ.jpg

a2IhS.jpg

a2KN0.jpg

Mała usterka żeby lepiej z każdego koła ;(

a2PMi.jpg

a2Sgr.jpg

a2ULA.jpg

a2XfJ.jpg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grzechu poszło na pw

Opublikowano
:good:
Opublikowano

1. Reniu

2. ArturB6

3. Newman 50%

4. Komar865 75,9%

5. wera

6. krzychu-trn 70% cheesy

7. MichalG23

8. Majki77

9. Rafi&Aśka

Opublikowano

grzechu poszło na pw

spoko....jeszcze raz dzięki :hi:
Opublikowano

Uwaga ul.Ks.I. Skorupki skrzyżowanie z ul. Czackiego

17u07J.jpg

Ok 1.5 metra ma

Na moim osiedlu :shocked: o ile w Bydgoszczy...

skrzyżowanie Powstańców Wlkp. i J.Wybickiego http://wikimapia.org/#lat=53.1298048&lon=18.0348623&z=17&l=28&m=b

mldsc0023036.jpg

Dziurka niby niepozorna, ale tu widać jedną z "ofiar" tej dziurki :kox:

mldsc0023177.jpg

btw. a może by tak założyć jakiś wątek związany właśnie z takimi pułapkami na naszych drogach?

Opublikowano

Rafi umiesz robić logi dynamiczne??

Opublikowano

Jak by był jakiś zlocik w Bydzi np. na łuczniczce to bym sie wybrał :cool1:

Opublikowano

Jak by był jakiś zlocik w Bydzi np. na łuczniczce to bym sie wybrał :cool1:

za 2 tygodnie :decayed:
Opublikowano

-makaveli-

Ustrzelony w Koronowie ;P

Piątek godz. 10:20

Czyżby w drodze do Jarosławca? :P

Opublikowano

Jak by był jakiś zlocik w Bydzi np. na łuczniczce to bym sie wybrał :cool1:

za 2 tygodnie :decayed:

za tydzień też pewnie coś będzie..

Opublikowano

-makaveli-

Ustrzelony w Koronowie ;P

Piątek godz. 10:20

Czyżby w drodze do Jarosławca? :P

w drodze do Jarosławca :kox:

w Koronowie nawet miła Policja jest...bo wjechałem w "zakaz wjazdu" i tylko ostrzeżenie dostałem :decayed:

Opublikowano

widze, ze ludzie z Toronto ze spota jeszcze nie wrocili...

PS. Manny dzieki za telefon...ale powiem szczerze, ze nawet brak nastroju na spota dzis mialem bez auta...jakos tak dziwnie sie czuje i wciaz dziwne mysli... ;(

Opublikowano

będzie dobrze, A4 będzie żyło :good:

Opublikowano

Grzechu pisz jak bylo na ogolnopolskim

Opublikowano

witam i dzięki wszystkim za spota :hi:

Opublikowano

Grzechu pisz jak bylo na ogolnopolskim

hmmm było tak jak się nastawiałem....

1 dzień chlania

1 dzień leczenia

1 dzień szykowania do wyjazdu

na za wiele nie liczyłem bo co taki świerzak bez mocnego wsparcia ekipy z regionu może tam robić.

na lotnisku się zawiodłem...nic sie tam specjalnie nie działo

sama organizacja i warunki super

ludzie spoko(były przypadki zarysowań,urwania grilla po złości...w tym Mustanga Bullit :shocked: )

jedzenie bardzo smaczne

pogoda super

Opublikowano

na spocie ogolnopolskim ludzia tez poniszczyli auta??

Opublikowano

na spocie ogolnopolskim ludzia tez poniszczyli auta??

tak....Keżorowi urwali grilla,w Mustangu głęboka rysa,i komus tam jeszcze porysowali...jak to po pijaku

starty do bujek też były

ale norma przy takiej ilości alkoholu i mieszance ludzi :gwizdanie:

Opublikowano

norma? :blink: szkoda aut...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.