Treść opublikowana przez Krystian1987
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Poszukuję kogoś, kto pomoże ogarnąć problem z poduszką w Ibizie 6J. Na zegarach świeci się ikonka Airbag. Po podłączeniu pod komputer nie pokazuje która to poduszka ? Polecacie jakiegoś "Magika"?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
@Newman @jedrekx Dzięki bardzo Dzisiaj dzwonię i ogarniam temat ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, jest sprawa. Poszukuję lakiernika, który ogarnie taką felgę. Wiem, że po malowaniu nie ma szans by te "frezy" na srebrnych fragmentach zostały... Znacie kogoś godnego polecenia?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Śnieg w styczniu? Co tu się wyrabia? O_o Przydałoby się quattro [emoji48]- Czesci uzywane Bydgoszcz i okolice
W Rynarzewie jest też szrot. Przy wylocie na Szubin.- Lakiernik - Bydgoszcz
Na Łąkowej jest dobry lakiernik. Znajomy robił u niego kilka samochodów. Na PW masz namiar.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wesołych- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Idź z tym pacjentem do dermatologa- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko... -3°C. Gdzie tu do wiosny? [emoji16]- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do zimy jeszcze kilka tygodni... Póki co to panuje tu smętna i ponura jesień. [emoji42]- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A A6C6 za podobne rzeczy odpowiadają cylinderki. Być może u Ciebie jest podobnie. http://www.a6klub.pl/a6-c6-czyszczenie-cylinderkow-klimy-vt27521.htm- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czy pierwsza lepsza to nie wiem W jednym serwisie nawet filtra kabinowego mi kiedys nie wymienili (sam kupiłem filtr), wiec kto wie jak to było z robieniem reszty Chodzi o ten serwis: http://naprawa-klimatyzacji.com.pl ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Który serwis zajmujący się klimatyzacją polecacie? Chodzi o pozbycie się grzybków i smrodków :green: [emoji16]- Problem z mocą po przekorczeniu 120Km/h - AHU
W moim AHU okazało się, że za wpadanie w tryb awaryjny odpowiadała dziura w dolocie. Jeden z węży miał dziurkę. Wiec sprawdź dokładnie węże na początek. Pozdrawiam.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jakoś się dogadamy w takim razie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
@jedrekx Masz jeszcze VCDS-a? Będziemy mogli umówić się kiedyś gdzieś na mieście? Przynajmniej spota się zrobi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam po długiej przerwie. Dawno mnie tu nie było.- Jazda bez sprężarki
Całe szczęście, ale mnie taki zabieg nie czeka;) Pytałem tylko z ciekawości, bo u mnie kompresor jeszcze jakoś działa- Jazda bez sprężarki
@quadral20004 Jak pozbyć się tych opiłków? Ponowne nabicie klimy wystarczy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
@jedrekx Można prosić o namiar na tego kolesia, o którym piszesz w tym poście? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229409-wymiana-rozrzadu/page-3#entry3574027- Uważajcie na płyn z Biedronki !
Szybę najlepiej (podobno) spolerować tlenkiem ceru, a maska czy dach raczej do polerki ;/- Wysokie spalanie
@_Bumier_ co więc zmieniłeś w MMI?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to i ja machnę kapeluszem - Meetingi Kujawsko-Pomorskie