Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to na co chłopie czekasz?? :shocked:

wyplujesz silnik to się obudzisz....z ręką w nocniku :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no już tak myślałem żeby ją do garażu wstawić rozebrać i powoli reperować,ej... ale podobno nie ma kolizjii między tłokami a zaworami jak sie zerwie :naughty:

Opublikowano

ustal co jest najpoważniejsze i zaczynaj od tego

swoja droga kiedy kupiles to auto i czemu takie dojechane bo troche nie w temacie jestem

:mysli:

Opublikowano

ustal co jest najpoważniejsze i zaczynaj od tego

swoja droga kiedy kupiles to auto i czemu takie dojechane bo troche nie w temacie jestem

:mysli:

warto dodać że kolega jest mechanikiem :cool1:
Opublikowano

no to chyba musialo być tanie i sie liczył z kosztami wiec... nic nie pozostaje jak ponaprawiać to i owo.

Opublikowano

Grzechu a Ty caly dzial Newbie chyba przywitales w ciagu ostatnich dni co :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Grzechu a Ty caly dzial Newbie chyba przywitales w ciagu ostatnich dni co :polew: :polew: :polew:

trzeba witać świeżaków :polew:

forum zaczyna żyć dopiero jak dostajesz dostęp do działów przeznaczonych tylko jak to oni (VIPy,Klubowicze,Moderatorzy,Adminy) mówią "dla śmietanki klubowej"

Opublikowano

przyznam ze podoba mi sie Twoj pomysl z witaniem ich i zaraz zaproszenie na spoty :good:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 19:58_________________________________________________no wlasnie świeRZaku - GŻECHU

Opublikowano
o f*ck :wallbash: dobrze że Moja polonistka tego nie widzi :embarrassed:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

GŻECHU

:polew: dobre
Opublikowano

przyznam ze podoba mi sie Twoj pomysl z witaniem ich i zaraz zaproszenie na spoty :good:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 19:58_________________________________________________no wlasnie świeRZaku - GŻECHU

Do tej pory ja przeglądałem ręcznie kto pojawia się z regionu i wysyłałem im na PM zapki ale spoko, przejmujesz zadanie :decayed:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 20:01_________________________________________________

GŻECHU

:polew: dobre

GŻEHÓ :nabijasie:

Opublikowano

GŻEHÓ :nabijasie:

:polew: oj Renió Renió :polew:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 20:03_________________________________________________

Do tej pory ja przeglądałem ręcznie kto pojawia się z regionu i wysyłałem im na PM zapki ale spoko, przejmujesz zadanie :decayed:

cały czas główkuje nad lepszym zaproszeniem....to jest tymczasowe :cool1:
Opublikowano

byliśmy w salonie audi a tu:

pulpittn.jpg

Opublikowano

Rafi :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 20:16_________________________________________________a co tam szukales?? :wink4:

Opublikowano

Znajoma fura...

Opublikowano

byliśmy w salonie audi a tu:

pulpittn.jpg

Dobrze ustrzelone :good:

...ale trochę pojechałeś z rozmiarem zdjęcia :naughty:

Opublikowano

ustal co jest najpoważniejsze i zaczynaj od tego

swoja droga kiedy kupiles to auto i czemu takie dojechane bo troche nie w temacie jestem

:mysli:

1.silnik (paski,olej itd.)

2. zawieszenie hamulce,

3.reszta :decayed: [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:23_________________________________________________a co do samochodu,widziałem taką samą na allegro za ponad 20 tysi :decayed: a ja dałem mniej i to dużo :rolleyes:

Opublikowano

to jak dałeś dużo dużo mniej to może właśnie dlatego auto Ci płata figle..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.