Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grzechu ty jako ze mozesz nabijac punkty na witaniu nowych użytkownikow forum z kuj-pom wrzucaj info o spotach i linka do tego watku, bo juz pare razy widzialem ze nic nie piszesz....

spoko

przypilnuje tego :wink4:

wykorzystaj którąś fotke z dzisiejszego spota i wkleje zaproszenie + link do Nas

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good:
Opublikowano

grzechu ty jako ze mozesz nabijać punkty na witaniu nowych użytkownikow forum

boli co :polew:

a wystarczyło napisać "grzechu ty jako że możesz witać nowych" :polew:

Opublikowano

grzechu ty jako ze mozesz nabijać punkty na witaniu nowych użytkownikow forum

boli co :polew:

a wystarczyło napisać "grzechu ty jako że możesz witać nowych" :polew:

leje.jpg

Opublikowano

grzechu ty jako ze mozesz nabijać punkty na witaniu nowych użytkownikow forum

boli co :polew:

a wystarczyło napisać "grzechu ty jako że możesz witać nowych" :polew:

leje.jpg[/url]

:polew:
Opublikowano

i dropson wyjasnil :polew: :polew: :polew:- sprawiedliwosci stalo sie zadosc :polew: :polew: :polew: sa rowni...i klubowicze :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

i dropson wyjasnil :polew: :polew: :polew:- sprawiedliwosci stalo sie zadosc :polew: :polew: :polew: sa rowni...i klubowicze :polew: :polew: :polew: :polew:

jako że jestem z "elity klubowej" nie musze główkować w dziale technicznym żeby zbierać punkty :polew:
Opublikowano

grzechu ty jako ze mozesz nabijać punkty na witaniu nowych użytkownikow forum

boli co :polew:

a wystarczyło napisać "grzechu ty jako że możesz witać nowych" :polew:

leje.jpg

:nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 23:29_________________________________________________Mój pierwszy spot i tyle furek :shocked: oby na następnych tyle było :naughty:

Opublikowano

różowe jest życie klubowicza :sarcastic:

Opublikowano
:polew: nie no kolor masz boski :notworthy:
Opublikowano

:polew: nie no kolor masz boski :notworthy:

chyba nie zdajesz sobie sprawy z jego władzy :przebiegly:

:polew:

Opublikowano

Pytanko Jest audi 100 za ok 1500zl po otworzeniu się maski przednia szyba wymieniona ogromny syf w samochodzie pełno wody lakier porypany kluczami zawiasy od maski urwane na masce ok 1.cm spachlu... silnik bez zazutu przebieg ok 300 tys klmatronik no i 2.8 gaz w :quattro: myślę czy to brać i zrobić sobie... :naughty:

Opublikowano

Pytanko Jest audi 100 za ok 1500zl po otworzeniu się maski przednia szyba wymieniona ogromny syf w samochodzie pełno wody lakier porypany kluczami zawiasy od maski urwane na masce ok 1.cm spachlu... silnik bez zazutu przebieg ok 300 tys klmatronik no i 2.8 gaz w :quattro: myślę czy to brać i zrobić sobie... :naughty:

miałem setke i omal pod mostem przez nią nie skończylem jako żebrak :decayed:

chodzi Ci o C3 czy C4?? zapewne C3

Opublikowano

:polew: nie no kolor masz boski :notworthy:

chyba nie zdajesz sobie sprawy z jego władzy :przebiegly:

:polew:

:notworthy::gicior::yeah:

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 23:46_________________________________________________ :polew:
Opublikowano

Nowek jak chcesz auto do zabawy to polecam Audi 80 B3 Coupe w Quattro

p010_1_00.jpg

Opublikowano

Spocik był naprawde zacny:) a furka kolegi BubaAKP prze kozak :kox: dla takich chwil warto zyć i pracowac nad autem tak jak on Stary :good: za furake:)

Opublikowano

No ale zostawiłem coś na pamiątke po spocie na parkingu :naughty: plamke oleju :kwasny:

Opublikowano

Spocik był naprawde zacny:) a furka kolegi BubaAKP prze kozak :kox: dla takich chwil warto zyć i pracowac nad autem tak jak on Stary :good: za furake:)

jazda byla mega i ten gwizd :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 23:54_________________________________________________żółte halo i jest :kox:

a on chciał odklejaać folie :thumbdown:

dsc00361bt.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.