Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ty krzychu a ty sie patrz jak jade a nie na dupeczki na przystankach! trabilem na ciebie i machalem ale widzialem ze chyba spotkales milosc swojego zycia bo wpatrzony byles :polew:

:polew: :polew: :polew: kiedy Ty na mnie trąbiłeś ?
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tak ... lepiej zrobić wszystko na raz ...

bynajmniej sam bym tak zrobił

masz może blokatory do rozrządu do 1.8 ? :naughty:

Ostatnio miałem u mnie taką zabawę... był podciek płynu chłodzącego i mechanior musiał zwalac głowicę, planować, nowa uszczelka, przy okazji zrobilismy rozrząd, wyczyściliśmy kolektor, wymieniliśmy świece i parę pierdół :ad: 1.2k pękło :wallbash:

Opublikowano

Juz troche inaczej wyglada :D

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:00_________________________________________________Wtopa :polew: nie no ale autko :good: z tymi alu od porche :slina:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:01_________________________________________________

no tak ... lepiej zrobić wszystko na raz ...

bynajmniej sam bym tak zrobił

masz może blokatory do rozrządu do 1.8 ? :naughty:

Ostatnio miałem u mnie taką zabawę... był podciek płynu chłodzącego i mechanior musiał zwalac głowicę, planować, nowa uszczelka, przy okazji zrobilismy rozrząd, wyczyściliśmy kolektor, wymieniliśmy świece i parę pierdół :ad: 1.2k pękło :wallbash:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:01_________________________________________________ja chyba jeszcze bym uszczelniacze zaworów wymienił i może zawory jak by były nadpalone :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:03_________________________________________________a tak w sumie to do :bry:
Opublikowano

Ogólnie motorownie mam w dobrym stanie tylko borykam się cały czas z upierdliwymi drobiazgami :disgust:

Opublikowano

Ogólnie motorownie mam w dobrym stanie tylko borykam się cały czas z upierdliwymi drobiazgami :disgust:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:21_________________________________________________Ja co chwila odkrywam nowe usterki :wallbash:
Opublikowano

Reniu... te 1,2k to z częściami chyba.

Opublikowano

Na gotowo, części, robocizna, opłata klimatyczna i twarzowe :decayed:

Opublikowano

Na gotowo, części, robocizna, opłata klimatyczna i twarzowe :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Na gotowo, części, robocizna, opłata klimatyczna i twarzowe :decayed:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 11:02_________________________________________________to ja musze kredy wziąć,bo za twarzowe będzie sporo :polew:
Opublikowano

reniu czekamy w toruniu na ta zamko czapke czy jak tam co mowiles ze wstawisz :naughty:

Opublikowano
:shocked::polew:
Opublikowano
Opublikowano

A w Polsce pan Józio wziąłby takie do swojego warsztatu i naprawił za grosze :polew:

Opublikowano

:bry: wszystkim.

Arturo, jakbym wiedział, że masz dzisiaj imieniny, to inaczej zaplanowałbym dzisiejszy dzień w pracy. No wiesz: kobiety, szampan, śpiew......

Ale nic straconego, niedługo urodzinki, prawda?

Jeszcze raz wszystkiego naj naj :drunk:

Opublikowano
:drinks:
Opublikowano

siema wiara :>

jak to mówią słowa pewniej piosenki <po robocie nie gadamy o robocie> :naughty:

:kawa: fajrant

:mysli: Noweka juz nie ma, nigdy nikt złego słowa nie usłyszał od niego, zawsze jakieś nowe pomysły miał na mody, szczególnie z oswietleniem, czasem coś ciekawego napisał na forum :good:

szkoda, nie wiem jak wam ale dla mnie zawsze na spotach jakaś luka będzie bez chłopaka :confused4:

oby mu sie tam powiodło :good:

pozdrowionka dla wszystkich

miłego wieczorku :tongue4:

Opublikowano

A co z Nowkiem? Ostatnio żegnał się na forum, ale nie napisał o co chodzi...

Opublikowano

A co z Nowkiem? Ostatnio żegnał się na forum, ale nie napisał o co chodzi...

Wyjechal... teraz bedzie Nowek la France :) Za chebem chlopak pojechal..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.