Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

krzychu damiana drapneli a mi jakas piz.a wymusil i dobrze ze niemam takich klocow jak ty bo by bylo boom a z tego bym nie byl zadowolony :thumbdown::wallbash:

haha oj dobrajeszcze pozostaje tył :kox:

przygody jakieś musza być :tongue4: :tongue4: jeżdzą takie pajace ... mnie drapneli niestety, ale nie ma sie co chwalić :no:

ja jadę a patrze za Tobą koguty, i tak myślę to trzeba miec szczęscie :> a tak wogóle to :bry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ... lepiej zrobić wszystko na raz ...

bynajmniej sam bym tak zrobił

masz może blokatory do rozrządu do 1.8 ? :naughty:

Ostatnio miałem u mnie taką zabawę... był podciek płynu chłodzącego i mechanior musiał zwalac głowicę, planować, nowa uszczelka, przy okazji zrobilismy rozrząd, wyczyściliśmy kolektor, wymieniliśmy świece i parę pierdół :ad: 1.2k pękło :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz troche inaczej wyglada :D

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:00_________________________________________________Wtopa :polew: nie no ale autko :good: z tymi alu od porche :slina:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:01_________________________________________________

no tak ... lepiej zrobić wszystko na raz ...

bynajmniej sam bym tak zrobił

masz może blokatory do rozrządu do 1.8 ? :naughty:

Ostatnio miałem u mnie taką zabawę... był podciek płynu chłodzącego i mechanior musiał zwalac głowicę, planować, nowa uszczelka, przy okazji zrobilismy rozrząd, wyczyściliśmy kolektor, wymieniliśmy świece i parę pierdół :ad: 1.2k pękło :wallbash:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:01_________________________________________________ja chyba jeszcze bym uszczelniacze zaworów wymienił i może zawory jak by były nadpalone :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:03_________________________________________________a tak w sumie to do :bry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie motorownie mam w dobrym stanie tylko borykam się cały czas z upierdliwymi drobiazgami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie motorownie mam w dobrym stanie tylko borykam się cały czas z upierdliwymi drobiazgami :disgust:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:21_________________________________________________Ja co chwila odkrywam nowe usterki :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gotowo, części, robocizna, opłata klimatyczna i twarzowe :decayed:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 11:02_________________________________________________to ja musze kredy wziąć,bo za twarzowe będzie sporo :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...