Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

siema wiara :>

jak to mówią słowa pewniej piosenki <po robocie nie gadamy o robocie> :naughty:

:kawa: fajrant

:mysli: Noweka juz nie ma, nigdy nikt złego słowa nie usłyszał od niego, zawsze jakieś nowe pomysły miał na mody, szczególnie z oswietleniem, czasem coś ciekawego napisał na forum :good:

szkoda, nie wiem jak wam ale dla mnie zawsze na spotach jakaś luka będzie bez chłopaka :confused4:

oby mu sie tam powiodło :good:

pozdrowionka dla wszystkich

miłego wieczorku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz niedługo powracam z matowym lakierem i czarnymi madafaka-stal felami :naughty:

spot2009123003.jpg

No ja już tez zastanawiam się kiedy przejść na UG7+ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to jak bedzie "on" to tak zrob, dwa naraz przytrzymaj, powinno powiedziec ze urzadzenie jest gotowe do polaczenia, (niewiem jak jest jezyk ustawiony ale chba napewno nie polski bo w ck 3100 chyba nie bylo polskiego ale na 100% nie jestem pewny) wtedy probujesz sie polaczyc telefonem, (albo jak bedzie wlaczony bluetoooothh... w telefonie to powinno sie pojawic ze parrot ver..... chce sie polaczyc, wtedy akceptujesz i juz, jak podlanczalem nokie to jeszcze mialem takie zapytanie czy laczyc sie automatycznie? robisz tak i za kazdym razem jak wsiadasz do auta i odpalasz po ok 20-40 sekundach tel automatycznie sie laczy, (w lg nie pytal o to i laczyl sie tez automatycznie duzo szybciej ok 10-15s)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce sie polaczyc, wtedy akceptujesz i juz, jak podlanczalem nokie to jeszcze mialem takie zapytanie czy laczyc sie automatycznie? robisz tak i za kazdym razem jak wsiadasz do auta i odpalasz po ok 20-40 sekundach tel automatycznie sie laczy, (w lg nie pytal o to i laczyl sie tez automatycznie duzo szybciej ok 10-15s)

no wszystko wporzo i tam sie wszystko da ustawic... ale jak dziala :polew: a to badziewie po prostu nie chce sie wlaczyc i nie wiadomo co tak na prawde sie popsulo, czy to male jebadelko na zewnatrz, czy moze to urzadzenie co jest schowane (bodajze za radiem). Kij wie dlatego szukalem jakiegos fachowca, najlepiej tu w Bydzi gdzies :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:baseball:

Marcin 2.8 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN :drunk: ZDROWIA SZCZESCIA POMYSLNOSCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...