Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja mam jeszcze amory z tyłu do wymiany+łożyska wyświetlacz kompa,przewody hamulcowe z przodu i ogólnie kosmetyka :wallbash: ale za te konie co ma... :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:29_________________________________________________

to działaj działaj bo nasze Audiczki muszą być w idealnej kondycji :cool1:

u mnie jeden wahacz górny ma luz a tak to lać i jeździć :good:

musze zderzaki spasować jeszcze...dzisiaj światła ustawiłem [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:24_________________________________________________

za komplet części do rozrządu 600zł wołają :shocked:

pompe wody też wymieniasz??

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:29_________________________________________________tak 160zł :gwizdanie: :kwasny:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też musiałem zainwestować niemałe pieniądze :wallbash:

ale dzisiaj wiem że się opłaciło :good:

chociaż szkoda że ta kasa nie poszła w mody ;(

Opublikowano

miałem kiedyś golfa 2 mam foty jak go kupiłem i jak sprzedałem po moich modyfikacjach :decayed: kupiłem za 2500zł a sprzedałem za 5800zł 1.6 automat :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:32_________________________________________________

też musiałem zainwestować niemałe pieniądze :wallbash:

ale dzisiaj wiem że się opłaciło :good:

chociaż szkoda że ta kasa nie poszły w mody ;(

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:32_________________________________________________ważne że jeździsz i wszystko na bieżąco robisz :good: i że nic sie nie psuje :naughty::good:
Opublikowano

ja,jako że z żabką się nie rozstaje (może tak i lepiej) to wracam do planowania modów. i tak na pierwszy ogień lampy tył polift lub turbotimer :kox:

Opublikowano
:good: przynajmniej wiesz czym jeździsz :decayed: ja moją trochę pośmigam dlatego chcę ją zrobić pod siebie trochę sie pośpieszyłem z zakupem :wallbash: no alę cóż... bywa
Opublikowano

a jakieś modzone plany masz co do niej??

Opublikowano

mówię ci gdybym nie musiał to bym golfa nie pogonił w takim był stanie że koleś odrazu kase rzucił :rolleyes: a mi serce wnet pękło jak odjeżdżałem ;( :decayed: ale teraz mam audi i na nie przyszła kolej :naughty: może na wakacje będzie nowy motor :naughty: i w qatro kto wie :naughty:

Opublikowano

może na wakacje będzie nowy motor :naughty: i w qatro kto wie :naughty:

:mysli:
Opublikowano

ano mam :decayed: najpierw chce zobaczyć co można z 1.8t wyciągnąć,a później może jakis przeszczep silnika :naughty:

Opublikowano

ano mam :decayed: najpierw chce zobaczyć co można z 1.8t wyciągnąć,a później może jakis przeszczep silnika :naughty:

2.7 BiT :naughty:
Opublikowano
:good: jak koleś z syreny porsche zrobił :naughty: to jest tylko maszyna, kombinacji jest wiele :cool1:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:52_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15389.0 np. ten pan co zrobił z 1.8t :naughty:
Opublikowano

Nosb to mistrz mistrzów :notworthy:

Opublikowano

Powiem ci że widziałem ją ostatnio jak do pracy na osową jechałem,tył zza domu wystawał w okolicach chyba ulicy Gęsiej :naughty: [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:01_________________________________________________

Nosb to mistrz mistrzów :notworthy:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:02_________________________________________________Dał rade chłopak :good: to sie nazywa pasja :decayed: skrzynia+wał+most i też mam napęd na 4 laczki :decayed:
Opublikowano

Powiem ci że widziałem ją ostatnio jak do pracy na osową jechałem,tył zza domu wystawał w okolicach chyba ulicy Gęsiej :naughty:

hmmm jeśli chodzi Ci o tą syrenke porsche to chyba była sprzedana gdzieś w Polske

a jeśli chodzi Ci o fure Nosba to raczej niemożliwe żebyś widział ją na ul.Gęsiej :cool1:

Opublikowano

a 180km fabrycznej mocy chyba by dało rade :naughty:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:06_________________________________________________

Powiem ci że widziałem ją ostatnio jak do pracy na osową jechałem,tył zza domu wystawał w okolicach chyba ulicy Gęsiej :naughty:

hmmm jeśli chodzi Ci o tą syrenke porsche to chyba była sprzedana gdzieś w Polske

a jeśli chodzi Ci o fure Nosba to raczej niemożliwe żebyś widział ją na ul.Gęsiej :cool1:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:06_________________________________________________Skarpete widziałem na ulicy Gęsiej, a fura Nosba :slina::polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:08_________________________________________________Na tych felach od porsche kayen :slina:
Opublikowano

śmigam spać

te marudy nas zje*ią za to spamowanie :evil:

:hi:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:09_________________________________________________

porsche kayen

a co to za model?? :polew:

znam Cayenne tylko :mysli::polew:

a te fele są od 911 prędzej :cool1:

Opublikowano

Ważne że wiadomo o co chodzi :polew: ale jest piękne B5 :slina:i tak moje będzie ładniejsze :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:16_________________________________________________A dlaczego ty chcesz żabkę sprzedać?

Opublikowano

nie wiem jak Reniu ale ja juz zdecydowalem co bedzie później za auto..... ale ciiiii

Opublikowano

czyzby newman dzisiaj przy piwku ze szwagrem zdecydowales ?

Opublikowano

śmigam spać

te marudy nas zje*ią za to spamowanie :evil:

:hi:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:09_________________________________________________

porsche kayen

a co to za model?? :polew:

znam Cayenne tylko :mysli::polew:

a te fele są od 911 prędzej :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.