Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________

Wiśnia jak tam?? rozrząd i cała treszta ogarnięte??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Dopiero z tyry wróciłem :wallbash: jutro sie zabieram za robotę,tylko napinacza nie mam i rolki prowadzącej :kwasny: zobaczymy w jakim stanie są te co teraz ma choć nie ukrywam że chciał bym nowe ale wyprułem sie z kasy :kwasny: jak rozbiorę to ocenie a tak to wszystko mam :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:21_________________________________________________ :polew: no właśnie[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:22_________________________________________________za komplet części do rozrządu 600zł wołają :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to działaj działaj bo nasze Audiczki muszą być w idealnej kondycji :cool1:

u mnie jeden wahacz górny ma luz a tak to lać i jeździć :good:

musze zderzaki spasować jeszcze...dzisiaj światła ustawiłem [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:24_________________________________________________

za komplet części do rozrządu 600zł wołają :shocked:

pompe wody też wymieniasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam jeszcze amory z tyłu do wymiany+łożyska wyświetlacz kompa,przewody hamulcowe z przodu i ogólnie kosmetyka :wallbash: ale za te konie co ma... :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:29_________________________________________________

to działaj działaj bo nasze Audiczki muszą być w idealnej kondycji :cool1:

u mnie jeden wahacz górny ma luz a tak to lać i jeździć :good:

musze zderzaki spasować jeszcze...dzisiaj światła ustawiłem [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:24_________________________________________________

za komplet części do rozrządu 600zł wołają :shocked:

pompe wody też wymieniasz??

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:29_________________________________________________tak 160zł :gwizdanie: :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś golfa 2 mam foty jak go kupiłem i jak sprzedałem po moich modyfikacjach :decayed: kupiłem za 2500zł a sprzedałem za 5800zł 1.6 automat :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:32_________________________________________________

też musiałem zainwestować niemałe pieniądze :wallbash:

ale dzisiaj wiem że się opłaciło :good:

chociaż szkoda że ta kasa nie poszły w mody ;(

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:32_________________________________________________ważne że jeździsz i wszystko na bieżąco robisz :good: i że nic sie nie psuje :naughty::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: przynajmniej wiesz czym jeździsz :decayed: ja moją trochę pośmigam dlatego chcę ją zrobić pod siebie trochę sie pośpieszyłem z zakupem :wallbash: no alę cóż... bywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię ci gdybym nie musiał to bym golfa nie pogonił w takim był stanie że koleś odrazu kase rzucił :rolleyes: a mi serce wnet pękło jak odjeżdżałem ;( :decayed: ale teraz mam audi i na nie przyszła kolej :naughty: może na wakacje będzie nowy motor :naughty: i w qatro kto wie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: jak koleś z syreny porsche zrobił :naughty: to jest tylko maszyna, kombinacji jest wiele :cool1:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:52_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15389.0 np. ten pan co zrobił z 1.8t :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że widziałem ją ostatnio jak do pracy na osową jechałem,tył zza domu wystawał w okolicach chyba ulicy Gęsiej :naughty: [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:01_________________________________________________

Nosb to mistrz mistrzów :notworthy:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:02_________________________________________________Dał rade chłopak :good: to sie nazywa pasja :decayed: skrzynia+wał+most i też mam napęd na 4 laczki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że widziałem ją ostatnio jak do pracy na osową jechałem,tył zza domu wystawał w okolicach chyba ulicy Gęsiej :naughty:

hmmm jeśli chodzi Ci o tą syrenke porsche to chyba była sprzedana gdzieś w Polske

a jeśli chodzi Ci o fure Nosba to raczej niemożliwe żebyś widział ją na ul.Gęsiej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 180km fabrycznej mocy chyba by dało rade :naughty:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:06_________________________________________________

Powiem ci że widziałem ją ostatnio jak do pracy na osową jechałem,tył zza domu wystawał w okolicach chyba ulicy Gęsiej :naughty:

hmmm jeśli chodzi Ci o tą syrenke porsche to chyba była sprzedana gdzieś w Polske

a jeśli chodzi Ci o fure Nosba to raczej niemożliwe żebyś widział ją na ul.Gęsiej :cool1:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:06_________________________________________________Skarpete widziałem na ulicy Gęsiej, a fura Nosba :slina::polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:08_________________________________________________Na tych felach od porsche kayen :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigam spać

te marudy nas zje*ią za to spamowanie :evil:

:hi:

[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:09_________________________________________________

porsche kayen

a co to za model?? :polew:

znam Cayenne tylko :mysli::polew:

a te fele są od 911 prędzej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...