Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze było :good: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:24_________________________________________________

właśnie wróciłem od Wiśni (dzieki :notworthy:),przy okazji na imprezie driftowej na torze BMW spotkaliśmy kolegę A6 czarny avant S-line 4.2 V8 (Boże jak to mruczy :shocked::slina:),Recaro itd (ogólnie :slina:) który jutro raczej się pojawi na spocie bo sam się pytał czy mamy jakieś spotkania :good:

kolega w ..uja przywalił i nie przyjechał :thumbdown:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dajcie fotki :naughty:

Opublikowano

dzieki za spota ;) jak zwykle dobora ekipa ... no niestety z grodu kopernika nikogo nie bylo :hi:

heretic bardzo dziękuje za naklejkę :notworthy: piwo musi byc jak nie wiecej :)

fotki zaraz ... cienko wyszly ... ale beda :cool1:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:40_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20452.16245

Opublikowano

nie jest źle, są dobre :good: w tym świetle ciężko by było coś lepszego porobić :hi:

Opublikowano

spot udany...ale Torun zawiodl na calej linii :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Gdzie jest prezes tamtego zwiazku :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

spot udany...ale Torun zawiodl na calej linii :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Gdzie jest prezes tamtego zwiazku :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

przeciesz mowilam ze snieg spadl i maja zaspy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kieras zdjecia sa :good:

Opublikowano

Do renia mi jeszcze brakuje :cool1: ale spokojnie gonie , gonie :>

Opublikowano

wazne ze pamiatka jest :wink4:

Opublikowano

Oficjalne Oświadczenie Toruńskich Klubowiczow

Bijemy sie w piers ze nas nie bylo, obiecujemy poprawe.

ja akurat zegnalem Jacka Krzyzaniaka!

Opublikowano

Oficjalne Oświadczenie Toruńskich Klubowiczow

Bijemy sie w piers ze nas nie bylo, obiecujemy poprawe.

ja akurat zegnalem Jacka Krzyzaniaka!

:wtf:

Opublikowano

Oficjalne Oświadczenie Toruńskich Klubowiczow

Bijemy sie w piers ze nas nie bylo, obiecujemy poprawe.

ja akurat zegnalem Jacka Krzyzaniaka!

Oficjalnie KOmar to olaliscie spota w Bydgoszcy i koniec kropka...nikt sie nie pojawil!! :thumbdown:

Opublikowano
:notworthy: ja teraz jezdze gdziekolwiek tylko jak musze, oszczedzam kase, bo sie grube mody szykuja :naughty: a tak na powaznie to niestety taka praca ze jeszcze napewno do polowy listopada na spotach nie bede
Opublikowano

ja juz z niecierpliwością czekam na twoja obecnosc na spocie :decayed:

a co za mody ci sie szykują ?

Opublikowano

grube :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 21:57_________________________________________________i kosztowne :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 21:57_________________________________________________ale bedzie kox :naughty:

Opublikowano

obstawiam avus III i gewinde ? :naughty:

Opublikowano

spot udany...ale Torun zawiodl na calej linii :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Gdzie jest prezes tamtego zwiazku :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

podzielam zdanie Komara,szacun za oświadczenie które napisałeś :good:

Artur :mysli: no, niestety czasem tak bywa kiedys tylko ja chociaż jeden bywałem, miałem nawet dzis z Komarem podjechać jako pasażer, przykro mi pisać ale... NIE MAM JUZ SWOJEJ BESTII :no:

jesli będe podjeżdzał na spota to niestety z boku inną marką, ale mam nadzieje że pogadac będzie z kim :mysli: w końcu samochody sie zmienia a znajomości zostają :naughty:

pozdrowionka dla wszystkich :notworthy:

właśnie piwko kończe i zaraz w kimono bo rano poniedziałek :kwasny: 5:30 pobudka

Opublikowano

hehe Majki ja mam pobudkę o 4:30...damy rade :good: a co do Twojej furki to pewnie, ze znajomosci zostaja...ale powiem Ci ze smutno bylo, ze z Torunia nikt nie zawital :confused4:

Opublikowano

Majki, a czym teraz się poruszasz? MB?

Opublikowano

Majki, a czym teraz się poruszasz? MB?

:mysli: no wyszła szybka akcja wogóle z tą sprzedażą i kupnem :kox:

niestety nie jest to MB :gwizdanie:

wtajemniczeni wiedzą i ci którzy mają dobra pamięć bo nie raz tam mówiłem jakie będzie nastepne auto, i mam jeszcze sentyment :naughty:

w kazdym bądź razie dobrze sprzedałem i dobrze kupiłem, poszło wszystko po mojej mysli :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.