Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne koła do nowszych autek... ale w parze musiał by być zawias na odpowiedniej wysokości:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166791.0

u Karola na avancie fajnie by wyglądały :naughty:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polska Ekstraklasa to jest :nabijasie:

Zuzel hmmm :mysli: najlepsi na swiecie drugi rok z rzedu! :evil:

Opublikowano

Albo u Rafiego... tylko nie jestem przekonany czy będzie efekt na standardowym zawieszeniu :mysli:

Opublikowano

polska Ekstraklasa to jest :nabijasie:

Zuzel hmmm :mysli: najlepsi na swiecie drugi rok z rzedu! :evil:

tak czy inaczej wole piłke :tongue4: nawet w wykonaniu naszych kopaczy :sarcastic:

żużel nigdy mnie kompletnie nie interesował :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mam N i nie ma z nimi problemów a co do umów ? to hmm nie słyszałem o przekrętach mamy w zasadzie 2 N-ki od samego początku i nigdy nie było problemów

Opublikowano

jo tam krzychu wciskasz bo na bank masz jakiegos znajomego co N sprzedaje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

haha a właśnie że nie :tongue4:

Opublikowano

Z racji tego, że od jakiegoś czasu w domu gości TV HD, jestem teraz w trakcjie zmieniania z Polsatu na "N", wielu znajomych ma i nic złego nie mówili. Przekalkulowałem wszystko i najbardziej opłaca się wziąć właśnie N jeśłi chodz o HD. W polsacie chcieli ode mnie za każdy kanał HD 5zł dopłaty :wallbash:

Opublikowano

No własnie i to jest + N że ma tanio i naprawde przyzwoite kanały a tym bardziej w jakości HD

Opublikowano

dekodery N naprawiamy u nas w teleplanie jakby co :naughty:

Opublikowano

hmmm właśnie najbardziej na N mi zależy bo mają dużo sportu :kox:

raczej faktycznie spróbuje N :mysli:

dzieki za rady i sugestie :hi:

Opublikowano

ja mam cyfrę + i jestem mega zadowolony, mieliśmy też wcześniej polsat i to był kibel :thumbdown: znajomy ma "N" i narzeka, że cały czas mi fiksuje dekoder... a ma ten z dyskiem twardym

jeśli ktoś ma kontakt z Grzegorzem (gurban6), Damianem (damian_qbass) oraz Markiem (siucek) to bardzo Was proszę żeby się z nimi skontaktować w sprawie potwierdzenia koszulek. mają czas do jutra, w przeciwnym wypadku bierzemy odpowiednio mniejszą ilość.

Opublikowano

pisalem do damiana i na bank mu jeszcze przypomne :good:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 15:30_________________________________________________Jaka kosa na dworzu :kwasny: az sie wychodzić z chaty nie chce :thumbdown:
Opublikowano

ale tu cicho.... :gwizdanie: :gwizdanie:

przeglad zalatwiony :> i mozna spokojnie jezdzic :witch:

Opublikowano

Grafitowe A3 rejestracje CWA XXXX kojarzycie? Dzisiaj na pomorskej stało na klubowych podkładkach :mysli:

Artur, za pierwszysm razem mnie od razu dostrzegłeś, ale jak drugi raz (popołudniu) to już jak zahipnotyzowany na Królowej Jadwigi ;)

Opublikowano

oczywiście Manny na uczelni 2 razy :decayed:

Opublikowano

Fajne koła do nowszych autek... ale w parze musiał by być zawias na odpowiedniej wysokości:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166791.0

u Karola na avancie fajnie by wyglądały :naughty:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Fajne koła do nowszych autek... ale w parze musiał by być zawias na odpowiedniej wysokości:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166791.0

u Karola na avancie fajnie by wyglądały :naughty:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

masz nad czym mysleć :naughty:
Opublikowano

oczywiście Manny na uczelni 2 razy :decayed:

Raz się nawet z tobą witałem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.