Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Cholera... Wciągnęło mnie Gran Turismo 5, aż zacząłem szukać kierownicy do PS3 :P

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak tam praktycznie po świętach????? Objedzeni na maxa pewnie :tongue4:

Mam prośbe pomożecie doradzić do mojego autka wybrać lampy????

Bo sam mam dylemat jak by lepiej wyglądało ......

1.http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-black-clear-soczewka-depo-i1378873058.html

2.http://moto.allegro.pl/nowe-reflektory-audi-a4-99-01-h7-h7-l-p-chrome-i1370367437.html#gallery

Dzieki wielkie i czekam na opinie koledzy. Pzdr :hi::notworthy:

Opublikowano

Ciężka sprawa... Z jednej strony do ciebie te czarne by podeszły bardzo fajnie, tylko szkoda, że nie są całe czarne, ale siłą rzeczy nie mogą. Drugie na pewno będą dobrze "leżały", ale auto już nie będzie całe ciemne... MOże nasz forumowy grafik zdoła zrobiić ci VT :P

Opublikowano

:siema:

Tomek lepiej wez te w chromie... :naughty:

Opublikowano

Siema pany :hi:

Mam pytanie, nie orientujecie się czy jest serwis vag w miejscowości Grudziądz bo jest tam Seat Ibiza z 2005r do oglądnięcia i kolega jest zainteresowany tym autem dlatego myślimy tam podjechać ją oblookać :)

Opublikowano

PABLO na Google nic nie mogę znaleźć z Grudziądza Seat,Audi,VW :mysli:

jako klubowicz.gif powinieneś koledze doradzać Audi :cool1:

:decayed:

Opublikowano

PABLO na Google nic nie mogę znaleźć z Grudziądza Seat,Audi,VW :mysli:

jako klubowicz.gif powinieneś koledze doradzać Audi :cool1:

:decayed:

Napisałem Ci na gg czemu nie Audi :decayed:

Pojeździ tym z pół roku i kupi A3ke z 2005r lub B6 z 2003\4r :)

słyszałem że serwis/salon Arpol tam może być a znają się na Seatach :mysli:

http://www.arpol.com.pl/www2/firma,2,l1.html

Opublikowano

A skoda? Ten sam koncern, a skoda jest na pewno w grudziądzu.

Opublikowano
:bry: Paulino ja chciałem BMW e46 :embarrassed: ale wybrałem moją niunie
Opublikowano

A skoda? Ten sam koncern, a skoda jest na pewno w grudziądzu.

Jest???

To nie ma problemu bo to przecież VAG :)

Dlatego wysłałem pw kilku osobom od nas z forum z Grudziądza i mogę wysłać kasę na przegląd tego auta w serwisie niż jechać ze znakiem zapytania 500km w jedną stronę.

Opublikowano

A skoda? Ten sam koncern, a skoda jest na pewno w grudziądzu.

zapomniałem że Skodillac to też VAG :sarcastic:
Opublikowano

A skoda? Ten sam koncern, a skoda jest na pewno w grudziądzu.

zapomniałem że Skodillac to też VAG :sarcastic:

Ty Klubowicz jak mogłeś nie wiedzieć :mysli::tongue4: hehe

Opublikowano

A skoda? Ten sam koncern, a skoda jest na pewno w grudziądzu.

zapomniałem że Skodillac to też VAG :sarcastic:

Ty Klubowicz jak mogłeś nie wiedzieć :mysli::tongue4: hehe

gdyby od wiedzy o samochodach był uzależniony status to byłbym Newbie :polew: cały czas się ucze :naughty: ale kujonem nie jestem :sarcastic:
Opublikowano

W newbie to ty jesteś guru :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

W newbie to ty jesteś guru :kox::naughty::decayed:

ciekawe w jakim sensie :mysli: aktywności :kox:
Opublikowano

vw też jest chyba w Grudziądzu..

Opublikowano

W newbie to ty jesteś guru :kox::naughty::decayed:

ciekawe w jakim sensie :mysli: aktywności :kox:

Witania bo nie nadążam za Tobą :polew::naughty:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 19:52_________________________________________________

vw też jest chyba w Grudziądzu..

Jędrek czemu ty nie mieszkasz w Grudziądzu ;( :D hehe

Opublikowano

Tomek.. najlepiej jakby "ktoś" zrobił Ci VT :)

panowie.. problem

zdechla mi klamka zewnetrzna w drzwiach pasazera z przodu prawa strona.... klamka sie podnosi ale drzwi sie nie otwieraja. natomiast z wewnatrz moge je otworzyć bez problemu.... łot ta fak?? :confused4:

Opublikowano

W newbie to ty jesteś guru :kox::naughty::decayed:

ciekawe w jakim sensie :mysli: aktywności :kox:

Witania bo nie nadążam za Tobą :polew::naughty:

a to ciekawe :sarcastic:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 20:03_________________________________________________

zdechla mi klamka zewnetrzna w drzwiach pasazera z przodu prawa strona.... klamka sie podnosi ale drzwi sie nie otwieraja. natomiast z wewnatrz moge je otworzyć bez problemu.... łot ta fak?? :confused4:

tam jest taka linka czy coś podobnego,może spadła albo puściła :mysli:
Opublikowano

jak do tego sie dobrać.. na pewno trzeba sciagnac tapicere ale co dalej ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.