Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Petara najlepszego :good:

Reniu pewnie zabraklo Ci motywacji przy zmiane nagłówka :naughty:

boobs1.jpg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spot jest w niedziele :mysli:

gdzie?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:31_________________________________________________ooo :kox: znowu w toruniu :good:

to podjadę :tongue4::polew:

Opublikowano

spot jest w niedziele :mysli:

gdzie?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:31_________________________________________________ooo :kox: znowu w toruniu :good:

to podjadę :tongue4::polew:

:polew:

Opublikowano

Reniu :good: ktoś na ten Damiana pomysł się pisze czy nie ma chętnych :cool1:

Opublikowano

Reniu :good: ktoś na ten Damiana pomysł się pisze czy nie ma chętnych :cool1:

chyba widać czy ktoś się pisze :naughty: :gwizdanie: :tongue4::polew:

Opublikowano

Majki widzę że dziś ewidętnie w humorze :polew:

Opublikowano

Majki widzę że dziś ewidętnie w humorze :polew:

dokładnie i szczery do bólu :tongue4:

tradycyjnie zresztą :naughty:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 13:04_________________________________________________dobrze kończy się tydzień, i elegancko zapowiada weekend, więc nie ma co się smucić i dąsać

albo NAPINAĆ, jakby to Reniu nazwał, chociaż na napinacza nie wygląda a znam go juz troszkę czasu :tongue4::polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 13:05_________________________________________________ :nabijasie:

Opublikowano

A co masz za plany na weekend że tak dobrze Ci się zapowiada :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
:pali::sexinbed::drunk::sexinbed::drinks::pali::sex::dance2: :beer1: :sexinbed::drunk::pali::sexinbed::radocha: :cwaniak1:
Opublikowano
:pali: <---z kim i gdzie :polew: o resztę to nie pytam :polew:
Opublikowano

:pali: <---z kim i gdzie :polew: o resztę to nie pytam :polew:

to i tak już za dużo pytań :tongue4:

Opublikowano

:pali: <---z kim i gdzie :polew: o resztę to nie pytam :polew:

to i tak już za dużo pytań :tongue4:

Nie bądz taki do przodu :D ale tak na poważnie to wiesz zawsze priv :cool1:
Opublikowano

zmykam, pozdro dla wszystkich :cool1:

Binek kazał was pożegnać i do zobaczenia w maju powiedział przed odjezdem :good:

odlatuje dziś o 16 z poznania, widzieliśmy się przed wyjazdem z torunia.

Opublikowano

Koledzy teraz tak na poważnie się zapytam. Kto się piszę na ten niedzielny spot zaproponowany przez Damiana? :mysli: Bo tak naprawdę nie wiadomo czy ma coś załatwiać czy nie. Mniej więcej chociaż się określcie czy ktoś jest chętny czy nie. :wink4: Bo szkoda zachodu jeżeli wszystko się załatwi a nikt nie przyjedzie. :) Jeżeli nie ma chętnych to odrazu napisać i tyle po co to ciągnać w nieskończoność

Opublikowano

Chętnie bym się zadeklarował aby Damian nie miał wrażenia, że jego pomysły nie trafiają do nas. Bardzo chętnie bym pojeździł i sprawdził się/ podszkolił ale nie wiem jak będzie wyglądał mój weekend. Trochę pracy mam, do tego w weekend obchodzimy dzień babci/ dziadka a obowiązki rodzinne to z małym dzieckiem nie sprawa na którą można machnąć ręką.

Także nie wiem czy uda mi się dotrzeć.

Opublikowano

No zgadza się Reniu fajna zabawa i ważne żeby to trafiało do wszystkich. A wiadomo masz małe dziecko także dobrze jest uczyć od małego szacunku i odwiedzanie dziadków :) Także liczymy na to że dasz radę i jakieś fajne zawody sobie zrobimy :tongue4:

Opublikowano

heh w ciągu minuty dwa razy trafiłem na Audi A3 w kolorze żabki :sarcastic:

jedną wyprzedziłem by po chwili drugą przepuścić skręcającą :kox:

niuezłe deja vu :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.