Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepszego Krzychu images?q=tbn:ANd9GcSZr5Ecm08-Nbhel1xuIbrBNWh-UV_Vzc96cPGYxquIBe8pE8qjPw&t=1

to pijemy na spocie :naughty:

a myslisz po co mojej młodej prawko :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a myslisz po co mojej młodej prawko :naughty:

i tak poprostu oddasz autko w inne ręce :shocked: Ja bym mojej w życiu nie dał :no: żabka jest jak szczoteczka do zębów....ma tylko jednego użytkownika :polew:

PS na spota zabieram gadżet który mierzy za pomocą GPS prędkość,przyspieszenie 0-100km/h (można ustawić mniej lub więcej),czas na 1/4 mili (można ustawić mniej lub więcej) i inne :kox:

Opublikowano

Grześ to był żart :decayed: nie dam nikomu mojej niuni :wink4: znalazłem jak wyczyścić i zregenerować zawór N75 :evil: we wtorek operacja tunning :evil:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:18_________________________________________________a potrzebne do tego są patyczki do uszu,WD-40 i klej kropelka :naughty:

Opublikowano

potrzebne do tego są patyczki do uszu

ale nowe (tzn czyste) czy z miodem :polew:
Opublikowano

miodzik musi być :decayed: podobno jak wyczyścisz ten N75 to co tydzień wymieniasz ogumienie z przodu :polew: a mi wywala go jak pod kompa podłącze z dopiskiem BŁĄD SPORADYCZNY :wallbash:

Opublikowano

Jako sporadyczny ale z tego co pamiętam to wraca zaraz po odpaleniu

Opublikowano

mi wywala go jak pod kompa podłącze z dopiskiem BŁĄD SPORADYCZNY :wallbash:

a to nieszczelnośc nie będzie ?? :mysli:
Opublikowano

Siema Wszystkim. Dziekóweczka za życzenia i dozobaczyska na spocie :hi:

Opublikowano

1262

Zawór magnetyczny ograniczenia ciśnienia doładowania-N75

przerwa na wyjściu

dokładniej to to wyskakuje :wallbash:

Opublikowano

Wujek google mówi:

– wyłączyć zapłon;

– ściągnąć wtyczkę z zaworu magnetycznego ograniczania ciśnienia doładowania;

– zmierzyć opór między stykami zaworu (wartość wymagana: 14 do 20 Ω)

Jeżeli wartość wymagana nie zostanie osiągnięta:

– wymienić zawór magnetyczny N75 ograniczenia ciśnienia doładowania na nowy.

Jeżeli wartość wymagana zostanie osiągnięta:

– włączyć zapłon;

– zmierzyć napięcie zasilania zaworu na styku 1 wtyczki i na masie silnika.

Wartość wymagana: zbliżona do napięcia akumulatora.

u nas na forum:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57882.0;highlight=b%B3%B1d+1262

:szukaj:

Opublikowano

lub http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926&highlight=reanimacja+n75 :evil:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________

Wujek google mówi:

– wyłączyć zapłon;

– ściągnąć wtyczkę z zaworu magnetycznego ograniczania ciśnienia doładowania;

– zmierzyć opór między stykami zaworu (wartość wymagana: 14 do 20 Ω)

Jeżeli wartość wymagana nie zostanie osiągnięta:

– wymienić zawór magnetyczny N75 ograniczenia ciśnienia doładowania na nowy.

Jeżeli wartość wymagana zostanie osiągnięta:

– włączyć zapłon;

– zmierzyć napięcie zasilania zaworu na styku 1 wtyczki i na masie silnika.

Wartość wymagana: zbliżona do napięcia akumulatora.

cytat z :

http://www.forum.vw-passat.pl/tematy33/niesprawnosc-ukladu-turbodoladowania-vt2475.htm

Sprawdzanie zaworu magnetycznego N75 ograniczania ciśnienia doładowania

u nas na forum:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=57882.0;highlight=b%B3%B1d+1262

:szukaj:

a wejdź na ten link co podałeś :naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:48_________________________________________________ja tylko podałem co mi wywala,nie pisałem że nie moge znaleźć jak to ogarnąc :polew:

Opublikowano

takiemu dać forum, to popsuje... :polew:

ważne że cytat jest :naughty:

Opublikowano

a ty jedziesz czy nie na tego spota? czy sie :embarrassed: ? :naughty:

Opublikowano

Tak :embarrassed: się bo zgubiłem jeden kołpak, teraz muszę zdjąć wszystkie, a nie zdążyłem przed zimą odmalować stalówek - są rost-style :thumbdown:

Opublikowano

życie :naughty: po drodze sie sie ściagnie komus w fordonie :naughty:

Opublikowano

o której będziesz ze Świecia startował?

Opublikowano

Najlepszego Krzychu!

Opublikowano

ma ktos jakies doswiadczenie z renault clio I? z silnikiem 1,4 albo mniejszym.... jak ze spalaniem i wogole czy brac takie auto pod uwage chcac kupic cos za 3,5-4 tys....?

Opublikowano

jaki plan jest 15 30 dalej aktualne??? :gwizdanie:

Opublikowano

z tym planem to dzis misja bedzie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.