Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

łokey :good: przyszły weekend? :polew:

[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:07_________________________________________________[quote name=wera :) ]

nie spać.... :> weekend wolny :drunk:

toć nie ja :tongue4: a ty gdzieś sie wybierasz że tak nawołujesz ??

a kto śpi? chlyj krasnalu :polew:

a ze ten krasnal to niby kto ??? :bicz2:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jest bat czy pejcz ?? :polew:

Opublikowano

to jest bat czy pejcz ?? :polew:

ona mnie chłosta :polew: wrr..... :polew:

Opublikowano

tylko się nie podnieć :naughty:

Opublikowano

widac ze wy juz pod wplywem %%%%

z jednego obrazka zaraz niewiadomo jakie mysli [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:17_________________________________________________ :evil:

Opublikowano

jakie ?? :embarrassed:

% niewiele 4 karpackie mocne i szklanka swojskiego wina :gwizdanie:

Opublikowano

...... :nabijasie:

Opublikowano

:oklaski:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:22_________________________________________________[quote name=wera :) ]

...... :nabijasie:

facet to świnia :naughty:

Opublikowano

panowie.. znajomy chce kupić to;

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17470693

dajcie porady please

Manny .. kumplel poleca ta pierwsza trojke bez optimum

Na fotkach źle nie wygląda.

:oklaski:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:22_________________________________________________[quote name=wera :) ]

...... :nabijasie:

facet to świnia :naughty:

Sam na to wpadłeś?? :wallbash: Czy masz Suflerkę ?? :chytry:

Opublikowano

panowie.. znajomy chce kupić to;

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17470693

dajcie porady please

Manny .. kumplel poleca ta pierwsza trojke bez optimum

jak dla mnie troche cena chyba wygórowana [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:26_________________________________________________

panowie.. znajomy chce kupić to;

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17470693

dajcie porady please

Manny .. kumplel poleca ta pierwsza trojke bez optimum

Na fotkach źle nie wygląda.

:oklaski:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:22_________________________________________________[quote name=wera :) ]

...... :nabijasie:

facet to świnia :naughty:

Sam na to wpadłeś?? :wallbash: Czy masz Suflerkę ?? :chytry:

łłłiiiii tam,piosenka taka była podobno :gwizdanie:

Opublikowano

Przez tel mówiłeś że takie Audi jak moje stało na BP, a potem że srebrne - to dwa stały czy jak??

Opublikowano

Tak dwa jedno tam gdzie stalismy a srebrne za stacją koło myjni :mysli: a co?

Opublikowano

tak tylko pytam :wink4:

poszedłbym na kręgielnie...

Opublikowano

myślałem że to ty bo tez ciemny niebieski jakis i diody na postoju miał

Opublikowano

ja około 18 wróciłem z Bydgoszczy i od tego czasu auto pod domem

Opublikowano

a ja na płatnej do 200 dociągnąłem, ale musze koła wyważyc bo telepało ją jak starą k....

Opublikowano

ja 190 na dwupasmówce przed CB goniłem SLK230 bo uciekł mi z pod świateł potem odpuścił i zjechał na prawy później na margines nawet :polew:

Opublikowano

z takimi gównami sie ścigasz. :polew: ja ścigałem sie z żonką ona swoim a ja audi to miałem 210 tam :naughty:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 23:01_________________________________________________to trzeba być Bartoszem żeby przy 30 cm śniegu na poboczu i letnich oponach sie ścigać :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.