Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Neee tu chodzi o współczynnik przepływu spalin, zwiększenie średnicy przeloty spalin z kolektora do tłumika środkowego , jak i potocznie mówiąc wywalenie wszystkich barier które umożliwiaja swobodny przepływ spalin z kolektora az do atmosfery ... :tongue4:

są też i tego złe strony , bo jak jest upierdliwy diagnosta to może nie przejść przeglądu jezeli tlenki węgla i tlenki azotu w spalinach przekroczą normy na dymomierzu :confused4:

Nie filozuj :polew: Toć wiemy o co kaman :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

hehe zderzak juz zamowiony...no itlumik tez a reszte juz mam prawie pokuladana w glowie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to koledzy? Syn się zastanawia.....

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-skory-full-opcja-zarej-C17086165.html

moim zdaniem super, extra, elegancka...tylko jak dla Maxa szkoda ze avany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, daleko.....

ja tam moge jechac...kompa zabiore :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:49_________________________________________________mozna tez poprosic chlopakow z swietokrzyskiego zeby ktos obcziail...i jesli wate uwagi to wtedy podjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dwie rurki tak się prezentują

17453067.jpg

A ramki klubowe to gdzie? :tongue4:

w bagażniku :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 21:20_________________________________________________

Co Wy na to koledzy? Syn się zastanawia.....

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-skory-full-opcja-zarej-C17086165.html

odnosnie :a4fan::good: koles klamie odnosnie spalania chyba ze jezdzil nia dziadek po 60-tce duzy plus bose i chrom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 10 Luty 2011, 16:29[/size]_________________________________________________aha i jeszcze jedno pytanie...co sadzicie o wycieciu katalizatora :mysli:

Artur a Ty nie masz tak jak ja 2 sond przy katalizatorze?

Ogólnie w b5 był fajny efekt po wycięciu kata, teraz różnicy nie czuję, oprócz tego, że miej więcej co miesiąc zapala mi się check engine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja chciałem dzisiaj kata wybebeszyć :kox: miałem wszystko na wierzchu kat+rura dalej ale zrezygnowałem na razie,tylko plecionka nowa i w końcu nastała cisza :cool1:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 23:17_________________________________________________i jeszcze kumplowi w C-klasie wachacze wymieniłem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :siema:

Artur, po wycięciu kata autko na pewno będzie lżej oddychać, przyrostów mocy się się spodziewaj, za to turbinka będzie ładnie gwizdać :evil:

Najlepiej zapytaj w dywizjonie jak ta sprawa wygląda w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :siema:

Artur, po wycięciu kata autko na pewno będzie lżej oddychać, przyrostów mocy się się spodziewaj, za to turbinka będzie ładnie gwizdać :evil:

Najlepiej zapytaj w dywizjonie jak ta sprawa wygląda w B6.

Reniu moc to bedzie na wiosne jak sie wybiorek juz po wszystkich zabiegch z tlumikami do Rogallotiego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150-160 wypluje :good:

Jak wypluje tylko 150 to ja sprzedam :cool1: 160 musi wypluc :evil:

Moc to pikuś, w zasadzie cyferki, do maxa potrzebna wartość... momentem będziesz się cieszył :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jak zdrowy silnik, bo jesli zdrowy to w serii moze nawet ze 140 wypluc.. a etedy to chip na 170 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jak zdrowy silnik, bo jesli zdrowy to w serii moze nawet ze 140 wypluc.. a etedy to chip na 170 :kox:

nowy to on nie jest nie licze w wypluje wiele, chociaz to nigdy nie wiadomo...teraz najpierw tlumik, pozniej troche swiezej skorki do srodka...no i na poczatek wiosny wizyta u Rogala :kox: :kox: :kox::ad:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 11:38_________________________________________________co tu taka cisza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...