Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się dołączam do podziękowań za spotkanie. Cieszę się, że Majkiego i Rafiego widziałem po dłuższej przerwie :decayed:

:naughty: :gwizdanie:

tak rozmawialismy z Rafim i tez się cieszymy że Cię widzielismy :kox:

pozdro dla wszystkich, zara fotki wrzuce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

No i szkoda że nie byłem. Już prawie wsiadaliśmy do aut ale plany się zmieniły :confused4: Może następnym razem podjedziemy (tzn. 2 osoby A6 i A4 albo A6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 10:37_________________________________________________widze że spocik sie udał :) czyli pozytywnie było :good: ja niestety nie mogłem dojechać :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabierz gdzieś do restauracji...chociaż nie wiem czy to najlepszy pomysł... musisz zarezerwować stolik 3 dni wcześniej,zabierz gdzieś na wycieczkę jeśli masz wene twórczą przygotuj jakas kolacje w domciu, jeśli Twoja kobieta lubi biżuterie to możesz kupić coś sympatycznego z błyskotek, albo poprostu kup wielkiego pluszaka :) możliwości jest cała masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :polew: Wale w tyłki co kupic kobiecie :naughty:

zabierz gdzieś do restauracji...chociaż nie wiem czy to najlepszy pomysł... musisz zarezerwować stolik 3 dni wcześniej,zabierz gdzieś na wycieczkę jeśli masz wene twórczą przygotuj jakas kolacje w domciu, jeśli Twoja kobieta lubi biżuterie to możesz kupić coś sympatycznego z błyskotek, albo poprostu kup wielkiego pluszaka :) możliwości jest cała masa

:polew: to sie dobrali [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 15:15_________________________________________________łukasz ty ciapo jak dla swojej dziewczyny to ty powinienes wiedziec co kupic :tongue4:

zalezy tez od tego jaka okazja :) bo jak bez okazji to nawet najmniejszy drobiazg powinien byc dobry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowekowi chodziło o walentynki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Majki fotki super - najlepsze były Twoje podchody.

Mój porysowany zderzak też się załapał :wallbash:

Zapowiada mi się luźniejszy tydzień - codziennie tylko po 1 kursie = będzie lipna wypłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: widzę spocik sie udał :good:

majki nową furę ma widzę,czy do hondy maskę od b6 wyrezałeś ? :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: widzę spocik sie udał :good:

Mogłeś się ruszyć leniu :gwizdanie:

Dzisiaj kolega mnie podpuścił jak go odwoziłem - zmieniłem z 2 na 3 coś koło 80, a on co 100 nie poleci - trzeba było sprawdzić - 2 90 i odcinka; 3 140 odcinka; 4 lekko ponad 180 odcinka; 5 hamowanie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENA ZA SZTUKĘ,SPRZEDAŻ TYLKO W KOMPLECIE??? w komplecie z opona :polew: jak sprzedaje tylko 4szt razem to na ciul pisze cene za sztuke...... to sa 17? jakie et?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...