Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Furka ładna w sam raz na fotelik i Gerbery na skórze :polew: :polew: ale zdradzisz samochód z tym pięknym logo o 4 kółkach

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mocnego i działającego diesla zbytnio niema w VAGach. A Beemkowe 3 litry w D niby udane, a ten alpiny to Biturbo czyli to samo co 535D w E60.

Ok idę w kimono od 1 w nocy na nogach jestem - mam dość

Opublikowano

3m sie furka zajebiaszcza jak ją kupisz to sie do mnie nie odzywaj :polew: :polew:

Opublikowano

Wrzucam taki mały filmik z dzisiejszej małej zabawy z Damianem

super miejsce na zabawę za małą kasę ale następnym razem trzeba w dzień :)
Opublikowano

Newman co to za cena za to auto co znajmoy chce kupic :mysli::wallbash:

wydaje mi sie ze troche wygorowana...ale lepiej jakby sie je obejrzalo...jakby co moge podjechac z kompem :good:

Opublikowano

oki Artur... na to wlasnie liczylem.. jakies konkrety.

Opublikowano

jak cos masz moj tel;...dzwon podjade i sie podlaczy auto

Opublikowano

oka.. jak dojdzie do konkretow to na pewno sie odezwe.. thx bro

Opublikowano

3m sie furka zajebiaszcza jak ją kupisz to sie do mnie nie odzywaj :polew: :polew:

Spoko póki co nie mam takiej kasy :disgust:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:13_________________________________________________

3m sie furka zajebiaszcza jak ją kupisz to sie do mnie nie odzywaj :polew: :polew:

Spoko póki co nie mam takiej kasy :disgust:

sprzedaj mana szefowi :naughty:

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:15_________________________________________________powiesz że ukradli

Opublikowano

eee tam ja nie z tych

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

eee tam ja nie z tych

to musisz wiecej drewna wozic bo jak sie urodzi to wogole nie bedziesz miał kasy na nic

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186394.0

Super fura na sprzedaż. Dlaczego takich okazji nie było jak ja kupowałem auto :wallbash:

eee tam ja nie z tych

to musisz wiecej drewna wozic bo jak sie urodzi to wogole nie bedziesz miał kasy na nic

Spoko spoko pracuję nad tym ...

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186394.0

Super fura na sprzedaż. Dlaczego takich okazji nie było jak ja kupowałem auto :wallbash:

eee tam ja nie z tych

:slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 10:54_________________________________________________szkoda że w avancie ale prezentuje sie ślicznie

Opublikowano

Mi teraz bardziej pasował avant nawet

Szkoda że już taka godzina bo pojechałbym na giełdę :mysli:

Opublikowano

na giełdzie chyba nic ciekawego nie ma,ja jak moja kupowałem to w okolice gniezna jeżdziłem tam fur od groma na sprzedaż

Opublikowano

Bardziej chodziło mi o to żeby jechać opi...olić moją

Opublikowano

a i tak z allegro kupiłem,z pod poznania

Opublikowano

Chwilowe zauroczenie - przejdzie mi. Z moim jeżdżeniem to szkoda diesla męczyć niecałe 5 km do pracy - ledwo benzyna się dogrzewa.

Zresztą w końcu listwy zamówiłem :bicz3:

WIŚNIA Tobie też prawej brakuje? Prawej tylnej jak dobrze pamiętam??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.