Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

póki odpala to eeetam :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a później na korbę będzie :kox:

Opublikowano

póki odpala to eeetam :polew:

zawsze zostanie mi możliwość włączenia radia ....zanim aku nie padnie :sarcastic:
Opublikowano

Młoda wyczuła piwo ode mnie :polew::rant:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:32_________________________________________________

póki odpala to eeetam :polew:

zawsze zostanie mi możliwość włączenia radia ....zanim aku nie padnie :sarcastic:

jak coś to będziemy cię ciągnąć na holu na spota :cool1:

Opublikowano

Młoda wyczuła piwo ode mnie :polew::rant:

czyli Kempes miał racje, że jesteś pod pantoflem :polew:
Opublikowano

Ale wpadłeś :polew:

Jeszcze będzie na mnie :wallbash:

Opublikowano

Młoda wyczuła piwo ode mnie :polew::rant:

czyli Kempes miał racje, że jesteś pod pantoflem :polew:

:wstydliwy::polew: nie no już jej przeszło :decayed:

Ale wpadłeś :polew:

Jeszcze będzie na mnie :wallbash:

nie będzie,konflikt zażegnany :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:41_________________________________________________to co spot w CSW? póki mam samochód czysty :gwizdanie:

Opublikowano

konflikt zażegnany :naughty:

tym razem w koszulce klubowej ?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

To co z tym spotem. Czas obczaić to A4 allroad [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:42_________________________________________________Wiśnia miał koszulkę na sobie z tego co widziałem.

zresztą zawsze jak go widzę to ma ją na sobie :mysli:pierze ją wogóle

Opublikowano

To co z tym spotem. Czas obczaić to A4 allroad

:polew: patrz dalej "el koza" :polew: Grześ coś o tym wie,jak mu springi wymieniałem :naughty:

Opublikowano

spot może być 16 swój też zdążę umyć albo 15 świecie Lidl i na 16 do CB??

Opublikowano

konflikt zażegnany :naughty:

tym razem w koszulce klubowej ?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To co z tym spotem. Czas obczaić to A4 allroad [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:42_________________________________________________Wiśnia miał koszulkę na sobie z tego co widziałem.

zresztą zawsze jak go widzę to ma ją na sobie :mysli:pierze ją wogóle

mam 2sztuki jedna do :sexinbed: a jedna do noszenia :przebiegly:

Opublikowano

Grześ coś o tym wie,jak mu springi wymieniałem :naughty:

dakar z uśmiechem bym przejechał :kox:
Opublikowano

Grześ coś o tym wie,jak mu springi wymieniałem :naughty:

dakar z uśmiechem bym przejechał :kox:

Panowie chyba mojego zawieszenia nie widzieliście :polew: mam kozę na wzmocnionym zawieszeniu :polew:

Opublikowano

Mówiłeś że jedną nosi Magda więc nie ściemniaj.

Ja do CB nie jadę - raz już byłem dzisiaj

i muszę prać prawy fotel bo WIŚNIA popuścił[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:47_________________________________________________Widzieliśmy i właśnie o tym piszemy :wallbash:

Opublikowano

spot może być 16 swój też zdążę umyć albo 15 świecie Lidl i na 16 do CB??

a po uj do CB? dopiero co wróciliśmy

Opublikowano

a po uj do CB? dopiero co wróciliśmy

mnie zaholować :przebiegly:
Opublikowano

spot może być 16 swój też zdążę umyć albo 15 świecie Lidl i na 16 do CB??

a po uj do CB? dopiero co wróciliśmy

może więcej osób przyjedzie jak zobaczy, że u nich spot

Opublikowano

Mówiłeś że jedną nosi Magda więc nie ściemniaj.

Ja do CB nie jadę - raz już byłem dzisiaj

i muszę prać prawy fotel bo WIŚNIA popuścił[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:47_________________________________________________Widzieliśmy i właśnie o tym piszemy :wallbash:

ja nie, prędzej ten z caravelii :polew:

Opublikowano

no fakt zjechał na shella pieluchę zmienić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.