Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name=wera :) ]

ja cie pierd....e polowa tych BolidowMW.....co jezdza dzisiaj po toruniu to kuzwa chyba prosto ze szrotow tu przyjechaly...... ludzie to maja fantazje i brak wstydu....

powiem szczerze że dzisiaj byliśmy z Krzysiem troche popatrzeć na wariatów.... dużo aut... niestety większość poskładana z kilku... a te starsze, zadbane egzemplarze można policzyć na palcach jednej ręki... no i ludzie :gwizdanie: :facepalm:

oj chłopcy nie ładnie tak :disgust:

też byłam dziś w Toruniu na tej majówce i każdy ma swoją pasję więc tak się nie czepiajcie bo było bardzo dużo wypasionych autek każdy lubi co innego fakt ludzi było sporo samochodów też

dziś przesiadłam się do BMW co nie oznacza że zostawiam AUDI

to że wy wolicie AUDI nie oznacza że musicie krytykować BMW

to chyba nie o to chodzi... poprostu duzo zaduzo BolidowMW... w slabym stanie.... jak na taka impreze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

wera , my wszystko rozumiemy , ale niech chociaż te BMW jakoś się prezentują , ja osobiscie nie bylem dzis w trn , ale moj ojcec był to mówił że fajnych bemek mozna było nalicz na palcach 2-ch rąk , reszta to popelina , wieś tuning , i rozpacz :gwizdanie:

wcale nie każdy patrzy na to inaczej czy było dużo wsiowego tuningu raczej nie

te nazwane popeliną były do palenia gumy a tych fajnych było troszkę więcej więc nie zgodzę się z wami też od czasu do czasu przesiadam się do bmw i nie jest ono nie wiadomo jak zaj****ie wypasione ale jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek to był mój kumpel w tej czarnej audi (Enzy91) z forum bo byłem odebrać auto bo xenon robiłem :tongue4: a co do zlotu to tak jak mówi Damian i Przemek i ja to tez potwierdzam było pare fajnych ale to dosłownie parę nie które to aż żal się pokazywać w zeszłym roku było dużo leszych auto niż dzisiaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam moje pytanie;)czy oprócz jutrzejszego spotu jest coś planowane na 3 maja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pojezdzilem troche seryjnym AWX i AVF (patrz 130km)...moj jest :kox: w porownaniu do serii, a tak na marginesie to kolega sobie zaklepal dzis B6...tzn...moj brygadzista, bedzie kolejny lakiernik w A4-klub Kujawsko-Pomorski :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest bardzo bogato wyposazona takze kolega ma o wiele mniej roboty ;(

:polew: a tak powaznie to jest naprawde fajnie wyposazona...az mu zazdrosicilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 09:44_________________________________________________i dzięki za odpowiedź na moje pytanie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtorze...wstawia sie ktos jutro na HSW?? czy tylko pas w koronowie??

ja podjadę pod HSW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam %%%[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:34_________________________________________________pozatym auto u lakiernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=wera :) ]

ja cie pierd....e polowa tych BolidowMW.....co jezdza dzisiaj po toruniu to kuzwa chyba prosto ze szrotow tu przyjechaly...... ludzie to maja fantazje i brak wstydu....

powiem szczerze że dzisiaj byliśmy z Krzysiem troche popatrzeć na wariatów.... dużo aut... niestety większość poskładana z kilku... a te starsze, zadbane egzemplarze można policzyć na palcach jednej ręki... no i ludzie :gwizdanie: :facepalm:

oj chłopcy nie ładnie tak :disgust:

też byłam dziś w Toruniu na tej majówce i każdy ma swoją pasję więc tak się nie czepiajcie bo było bardzo dużo wypasionych autek każdy lubi co innego fakt ludzi było sporo samochodów też

dziś przesiadłam się do BMW co nie oznacza że zostawiam AUDI

to że wy wolicie AUDI nie oznacza że musicie krytykować BMW

to chyba nie o to chodzi... poprostu duzo zaduzo BolidowMW... w slabym stanie.... jak na taka impreze

oj słabiutki stan, słabiutki :polew:

ja pier... ile tych złomów po toruniu jeździło, ilu ich wyleczyłem to nie pamiętam, jakieś takie krótkie te przełożenia mają :nabijasie: wogóle 4 biegu nie pozwolili mi włączyć bo gdzieś wciąż znikali we wstecznym lusterku :mysli:

to fakt Wera każdy ma tam swoją pasję ale większość to z wiosek i desperaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj słabiutki stan, słabiutki :polew:

ja pier... ile tych złomów po toruniu jeździło, ilu ich wyleczyłem to nie pamiętam, jakieś takie krótkie te przełożenia mają :nabijasie: wogóle 4 biegu nie pozwolili mi włączyć bo gdzieś wciąż znikali we wstecznym lusterku :mysli:

to fakt Wera każdy ma tam swoją pasję ale większość to z wiosek i desperaci

majki nie obrażaj ludzi wiesz każdy jezdzi tym czym lubi a zresztą takie gadanie to czasem zwykła zazdrość i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...